• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 e v2 plus yaptırmayı düşünüyorum fikirleriniz ?

zeki-molla

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
PA 800
s.a arkdaşlar yamaha or 700 v1 kullanıyorum. fakat v2 plus yaptırmayı düşünüyorum acaba yaptırınca user deki ritimlerin hepsi silinicek mi ve aralarında çok belirgin farklar oluyor mu acaba yardımcı olursanız sevinirim :))

Cevap: or 700 e v2 plus yaptırmayı düşünüyorum fikirleriniz ?

güncellllllllllllllllllllll

kardeşim hemen anlatıyorum. userdeki ritimlerin hepsi gitmiyor. sanırsam 20 ritim değişiyor. içine sample sesler atıldı. yeni multi padler var. her ay 5 tane yeni ritimler çıkıyor. içine 2 tane kit atıldı. pop kit ve plus kit diye. veee alet mükemmel hiç düşünmeden yaptır derim. aşagıda verecegim linkleri incele daha çok bilgi ednirsin.

bütün bilgiler bunlar umarım yardımcı olmuşumdur. başka sorun varsa yardımcı olurum.

Çok sağol abi ALLAH razı olsun :) eğer msn veya facebook adresin varsa ordan görüşebilir miyiz

merhaba,

yanlışlık var, v1 modelindeki ritimlerin tamamına yakını değişiyor.
ses bölümünde de 40 tane ses + 2 saksafon sesi değişiyor.
yeni ots data ve türkçe kullanım ve demo şarkılar.

kardeşim buzamana kadar beklemen hata yaptır inan pişman olmıcaksın, can beye bir kez daha tşk ederim çalışmalarından tavsiye ve bildiklerini paylaşmada ki mütavaziliğinden dolayı, tanısın tanımasın herkeze yardımcı oluyor...

firtina_yassin_19@hotmail.com msn adresim bu eklersen hertürlü yardımcı olurum.

yasin benım rıtımlere baktınmı

bugun gittim yerinde gördum 700 v 2plusu gucum yetmedi almaya orggu ama gercekten super birsey olmus plus can bey gercekten muhtesem birsey yapmıs her yöreye uygun super birsey olmus can beye bu calısmalarından dolayı sonsuz tskler

yasin benım rıtımlere baktınmı

evet abi baktım gayet güzel kulaga hoş geliyor. özellikle duble wahdeyi çok kullanıyorum. 4-4 doguyuda çok kullanıyorum. ellerine sağlık.teşekkür ederim