• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or 700 tr arıyorum...

KODAMAN67

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ilahi tarzı.
1650 tl nakit param var or 700 tr arıyorum.temiz ve sorunsuz şartıyla satan olursa özelden msj atabilirsiniz.

Cevap: or 700 tr arıyorum...

ilan günceldir..

350 daha ekle sana sıfır tertemiz bir tane kaldı elimde V1 Tr vereyim setlerini de hediye edyim. Satmak için aldığım 3 tane org dan biridir. Kolisi ile hemen teslim. Yerim İstanbul Gaziosmanpaşa dadır. (0535) 615 99 18 Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:

kodaman bence kaçırma derim.dediğin fiyata artık bulamassın.ya satan çok sıkışması lazım yada bi denk gelmen lazım.bence sıfırı kaçırma derim.daha da olmadı bi çip taktır.kovala gitsin derim.hayırlı arayışlar olsun.

alet alınmıştır teşekkürler..

kardeş kaça aldığını sormamda bir mahsur var mı? birde ne durumda aldığın alet? sadece merak ettim bende bir org almanın arifesindeyim o yüzden soruyorum

tabi nedemek.ben 1650 ye aldım aslında aldığım alet biraz fazlaydı ama abim sagolsun allah razı olsun kırmadı beni çünkü 1650 den fazla param yoktu gerçekten.nasip oldu.saygılarr...

merhaba kardeş bende var yamana or 700 hesaplı vrcem ucuzca yani eyer düşünürsen bekliyorum 0539 306 91 50