• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 de introlar bozuk çıkıyor

şanslı36

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa-800
arkadaşlar or700vr de intro lar ayarsız cıkıyor nasıl cözerim??

Cevap: or700 de introlar bozuk çıkıyor

akor kısmına değişik akor bas belki düzelir

olmadı. denedim ama

Komtanım pichbend çalışıyomu

evet çalışıyor. sıkıntısı yok

bence drumkitlerin veya soundlarin yeri degismis,veya introlar style record olan yerde sabitlenmemis ve akora göre kitler akor caliyor gibi basilan tuslara göre ses verir.yani ben korg kullanicisi olarak korgda benzeri olan
problemi yaziyorum.Drumkitlerden herhangi bir ses sildinizmi veya yerini ayarini degistinizmi?soundlarda aynisi?
birde Ritim record icinde acomplari (acomplara perc,drumkitde yazilmis olabilir) sabit oluyormu,kontrol ediverin.saygilar.

sizdeki or700 ün hangi versiyonu
tam anlayamadım...ayarsızdaki kasıt ne acaba ;
kitlerimi eksik çalıyor yoksa introdaki enst.koma ayarındanmı bahsediyorsunuz..yada şöyle bahsedelim;

group select(main) ayarlarını sabitledinizmi....(regıst bank freeze memory ) seçeneiğnden memeory tuşlayın karşınıza gorup select başlığı altında ayarlar çıkacak...kutucukları kendiznize göre ayarlayın..

orjinal yazilan intronun kitlerini veya acomp soundlarini degistirdiysenizde olabilir.yabanci bir setten aldiginiz Midi veya ritmlerde orjinali (kitler soundlar ) sizin orgunuzda yüklü degil ise arizali calabilir.saygilar.

sizdeki or700 ün hangi versiyonu
tam anlayamadım...ayarsızdaki kasıt ne acaba ;
kitlerimi eksik çalıyor yoksa introdaki enst.koma ayarındanmı bahsediyorsunuz..yada şöyle bahsedelim;

group select(main) ayarlarını sabitledinizmi....(regıst bank freeze memory ) seçeneiğnden memeory tuşlayın karşınıza gorup select başlığı altında ayarlar çıkacak...kutucukları kendiznize göre ayarlayın..

OR700V2 PLUSS .
ARKADAŞ DEDİKİ İSTEDİĞİN RİTİMİ GRUPLAYABILIRSIN BENDE bilgisayarda 2-4, 3-4 diye sürükle bırak yaptım ondan olabılırmı?

1...ritimleri kayıt yaparken transpoze değerlerine de bakınız
2...ritim sesleri de kayıt yaparken kontrol edniz
3... bu şekilde tekrar yapınız sorun olmaması lazım
4....ben böle ayar ladım birkaç reg sorun yok