• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 için 2 roman ritim ve reg harika

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
arkadaslar agır roman ve taylan romanı edıtledım agır romanın a b d varyasyonlrı edit taylanın ise c ve d bence harika oldu reglere hiç bir sey demiyorum 2 3 5 7 ye dikkat edin yeter kaln saglıcakla hizden tesekur beklemıyorum yorum beklıyorum begenıp begenmedıgınızı merak edıyorum bosa ugrasmak ıstemıyorum

Ekli dosyalar

• HARIKA RMN REG.S964.rar
    1.3 KB · Görülen: 159
  • ROMAN TAYLAN2 EDT.S793.rar
    12.5 KB · Görülen: 167
  • TRAKYA ROMAN.S948.rar
    6.6 KB · Görülen: 179
Cevap: or700 için 2 roman ritim ve reg harika

arkadaslar agır roman ve taylan romanı edıtledım agır romanın a b d varyasyonlrı edit taylanın ise c ve d bence harika oldu reglere hiç bir sey demiyorum 2 3 5 7 ye dikkat edin yeter kaln saglıcakla hizden tesekur beklemıyorum yorum beklıyorum begenıp begenmedıgınızı merak edıyorum bosa ugrasmak ıstemıyorum

kardeşim yaşını bilmiyorum benden küçüksen gözlerinden büyüksen ellerinden öperim ki tam beni anlamışın resmen bu eksikti işte bende böyle yoktu pa 55 tr yi anımsattı işte bana trakya romana bayıldım hele performans seslerine ve regler harika...varsa böyle özel misketler halaylar falan süper olur....

ustad senin emegin yeter eline saglık

sesleri begendıysen ne mutlu bana kardes yasıtız senle güle güle kullan devamı gelecek begenmene sevındım

hepnize tesekurler yorumlarınız ıcın devamı gelır yorumlaın ınsallah

teşekkürler değerli üstadım, henüz indirip denemedim ama en kısa zamanda deneyeceğim inş.. emek verip paylaşman bile yeter,

sagol gokhan kardeş yorumunu beklerim senınde calısmaların cok degerli

reg sesleri cok guzel gercekten zaten bize lazım olanlar 2.4 calacak ciftetelli calacak roman calacak sesler hepsi bir regde olmasi daha hos olur bence hele 2,4 de costuracak birse harika olurdu simdiden tskler

sesleri begendıysen ne mutlu bana kardes yasıtız senle güle güle kullan devamı gelecek begenmene sevındım

gerçekten çok teşekkür ederim çok sevindim ya hemen indiridm çaldım bbamla sahne aldığım için babamda bayıldı şıkır şıkır olmuş diyor valla ve keşke bende bu detayları bilsem 12 senelik piyanistim bu işe gönül adadım ama beni tanıyan tanır şimdiki genç arkadaşlar gibi imkanımız yoktu ilk casio ct 700 le başladım sonra roland e16 tr 5 sene kullandım sonra korg pa 55 tr şimdi ise or 700vs plus kimse yok çevremizd e bu işi yapan o yüzden kurcalamak sitemiyorum bilmediği şeyi bozarım diye bi öğrensem bnde yapsam keşke çok şeyler ama hadi gelin ortak bir başlık açalım tüm or 700v2 paylaşımları orda o başlık altında yapılsın sen kur mehmet atıyorum bütün or 700 v2 plus dosyalrı bu başlık altında paylaşılcak diye bnde bndekileri paylaşırım (ve bir dosya yüklerken nereye yüklüyoruz onuda anlatırsanız?)

kardeş valla benm pek zamanım olmuyor asıl işim müzisyenlik degil elimden geldıgınce bıseyler yapmaya calısıom sizler begenınce daha da bir şevk geliyorr ilk bos zamanımda ritim ve ses editlemeyi anlatan video da cekecem elimdeki her seyi kendi edit ve yazdıgım ritimleride paylascam