• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 için halay edit mp3 demo

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar or700de elazıg dik halayının d varyasyonunu editledim bir bakın eger begenırsenız istediklerinizide yapmaya calısırım elimden geldigince kayıtta ekledım ılk baslayan ritim orginal hali 5 10 sn duruyor sonraki benim editim

Ekli dosyalar

• EDIT HALAY.S977.rar
    5.3 KB · Görülen: 123
  • MOV_0001.mp3
    955.6 KB · Görülen: 183
Cevap: or700 için halay edit mp3 demo

şimdi bu bitmiş halimi eğer ölyse valla introlarıda çalarsan süper olur dik halay çok isteniliyor 1 -2-3- şeklinde hepsi olursa süper olur hiç semiyor yöresel leri:D

ustadım simdi benim yazdıklarım bir acemi orgcu yazısı o sebebten fikirlerimi söyluyorum öncelikle iyi ve ya kötu ne olurda olsun yamaha or700 v2 plus a göstermis oldugun ilgiden dolayı sonsuz tsk ler hersey zevk meselesidir o sebebten iyi diyende olur kötu diyende olur yamaha ritimlerde yuzde 80 inde alttan gelen bas sesi kulakları rahatsız ediyor ve bu buyuk sıkıntı ritimlerde bu kaldırılırsa daha canlı hosbir ses cıkıyor ortaya ben kulakla calmaya calıstıgım icin bundan rahatsız lık duyuyorum herkezin tesisati 10 numara degilki tesisattan ayarlasın o sebebten calısmalarında o alttan gelen sesi azaltmaya yada yok etmeye calısırsan daha guzel ritimler cıkacagına eminim su bir gercek yamaha or700 v2 plus yabana atılacak bir org degil yeterki sizin gibi ustadlar ritim ve ses konusunda yardımcı olsunlar bu isten para kazananların yukledigi ritimleri bir dinleyin kactanesi ne ise yarıyor sesleri nasıl gorursunuz orggun uzerindekilerden bahsediyorum tabiki ALLAH razi olsunki bu isten para yemeyen siz dostlar varsınız hepinizden allah razı olsun saygilar

teşekkürler