• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 plus için ....

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
arkadaslar baktım bazı arkadaslar ve üstadlar user efekler hazırlamıs ritim yazmıs vs vs dj orhanın sesleer mukemmel olmus ben daha oyle reg gormedım arkadasa cok tesekurr ederım roman ve macun ıcın mukemmel sesler olmus ben de ritim yazmayı gelıstırdıgımı dusunuorm ve editi. elımde 15 e yakın rıtım var edıtlenmıs yada bır kanalı sılınmıs tekrardan yazılmıs. ayrıyeten reg yaptım ses yaptım yarın bu baslık altında paylascam arkadaslar sımdı konulara baktım hemen cevap verım dedım .herkeze emeklerı ıcın cok tesekurler. ben de elımdekılerı paylascam. bundan once rıtımlerımı paylastıgımda sadece yorum ıstedım tesekur vs gıbı beklentm olmadı yorum bıle atan olmadı barı yarın yorum olsun tek beklentım bu iyi kötü deyin hatta eksıklerımı soyleyın kı bıleyim neyse uzun oldu hayırlı aksamlar herkeze emegı ıcın tesekurler ...

Cevap: or700 plus için ....

merak etme hep ben yapıyorum sana iyilerinide eksilerinide...

Hocam selamun aleykum..hocam soyle bi kaliteli 6/8 halay ritmide yaz sana zahmet ...tsk..

hocam var elımde 2 kanall davullu 2 kanal batı kitle yazıldı kendım kullanıom

varyasyon demek ıstedım hhocam

Hocam ben evde amatorce caliyorum genelde bizim kars erzurum yoreleri 6/8 lik hep..ritimi paylasabilirmisin?

konu için teşekkürler. elimden geldigince vakit oldukta ritimde yazıom sesde editliyorum.

ellinize saglık

paylaşımını bekliyoruz

demo kattım hocam bır kısmını bak ıstersen paylasıyorm hocam rıtımlerı farklı dosyalarda ısımlerı newstyle felan onları ayarlyım de bi