• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700 v1 ve v2 için Plus modifikasyonu

Can Başar

Administrator
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Wersi Galaxis
merhaba arkadaşlar,

son günlerde artan talep üzerine plus modifikasyonunu devam ettirme kararı aldım.
ilgilenenlere duyurulur.

saygılarımla:
Can Başar

Cevap: OR700 v1 ve v2 için Plus modifikasyonu

iyi geceler hocam şuan ne kadar plus yaptırmanın değiştirme ücreti

1 dakika az önceki açtıgım konuda olmuyor denildi yalnız bu konu benden sonraki konu olarak açılmıs v2 den plus'a çevirme dewam ediyormu ? fiyat olarak 75 euroydu aynı fiyatmı?

yılbaşından beri yapılmadı ve şu an için de mümkün değil çünkü malzeme yok.
eğer bir aksilik çıkmazsa pazartesi başlar.
yapılmadığını söyleyenler doğru söylemiş zaten öyleydi.
fakat gerek satıcılar gerek kullanıcılardan çok sayıda talep geldi ve devam etmeye karar verdim.
ayrıntıları buradan veremem çünkü forum kuralları benim için de geçerli o yüzden lütfen ilgilenenler beni cep'ten arasın.
05322013974

gerçekten bu kararınız süper can üstad... or700tr sini v2plus a çevirmek için geç kalan arkadaşlar için çok iyi oldu

plus çalışmalarınız için tşk ler can hocam piyasanın kaldıracagını düşünüyorum, pict ve mp3 ile ilgili çalışmalarınızda olucakmı acaba?

Çok güzel ve yerinde bir karar öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Çünkü yamaha ülkemizde piyasaya or700 modeli ile hakim durumda ve or700 üzerine yapılan çalışmalar asla boşa gitmiyor. Yılbaşından birkaç gün sonra salim abiyle telefonda görüştüğümde artık plus çipi takılmadığını söylemişti. Eğer plus çipi takılmaya devam etseydi çok güzel ve temiz v2 bulmuştum, onu alıp v2 plus yaptırcaktım. Ama plus yaptırma işleminin bittiğini öğrenince cihazı almaktan vazgeçmiştim. Herşey nasip :) v2 plus konusunda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler... :)

merhaba arkadaşlar,

son günlerde artan talep üzerine plus modifikasyonunu devam ettirme kararı aldım.
ilgilenenlere duyurulur.

saygılarımla:
Can Başar

Üstadım bende V2 varda bunu nasıl Plus yapıcağız?

can abi plusu devam ettirme kararına çok sevindim hayırlısı olur işallah

Üstadım bende V2 varda bunu nasıl Plus yapıcağız?

hocam can abiyi ararsan o sana her türlü yardımcı olacaktır kendisi çok iyi birisidir. kendisi her türlü soruna cevap verecektir. plusa çevirme işlemini o yapıyor