• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700 v2 ye mp3 board çıksın diyenler?

piyanistmehmet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yamaha OR700 TR v2 - Psr-A1000 TR
Değerli or700 v2-v1 kullanan müzisyen arkadaşlar görüldüğü gibi or700 v2 tek başına bir orkestra çok kullanışlı ve çok temiz saundları var olabilirmi bilmiyorum ama or 700 e bir mp3 board çıkarsalar daha iyi olmazmı? düşüncelerinizi paylaşırsanız tüm müzisyen arkadaşlarımıza faydalı olacağını düşünüyorum saygılar.

Cevap: Or700 v2 ye mp3 board çıksın diyenler?

kim çıkartacak bu mp3 boardı ? :D

Can Başar'a danışın derim.

bence şahsi fikrim mp 3 borda daha ziyade daha iyi bi sample rom daha iyi olur diye düşünüyorum kendi fikrim...

bide başlık face deki gibi olmuş beyenesim geldi:)

mp3 boarddan ziyade sample sample sample diyorum zira enstruman sesleri haricinde v2 miz harika bir klavye...

donanımı yetersiz galiba arkadaşlar mp3 istiyorsanız yanına bitane mp3 player koyun daha az maliyetle işinizi görsün bi board en az 500-600 arası tutar ki anakartında böyle bi slot diye düşünüyorum.300-400 liraya bi laptop alıp oraya koymak bence çok daha mantıklı bu benim görüşüm saygı duyarım

laptop daha iyi

tabi canım ya laptop ya da bi mp3 çalar iş görür.

vakti zamanında herşey düşünüldü bu alet için. mp3 çalar olsa nasıl olur, sağ saol pitchbend yapılmaya kalkısılsa nasıl olur... vs.. vs...

hepsinde belli başlı sorunlar, problemler, imkansızlıklar oluştu ve projeler rafa kaldırıldı. Bunları da defalarca yazdık.

ama ne bilim bazı şeyler durduk yere neden irdelenip duruyo anlamıyorum.