• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 yedek parça yardım lütfen...

Cevap: or700 yedek parça yardım lütfen...

Üstad'larım. Hepinize ilginizden alakanızdan dolayı teşekkür ederim.... Turgay Bey Mehmet Ali Bey'e Ulaştım. Bakalım inşallah çalışıyor olacak.... Bu arada sizinle meslektaş olduğumu öğrendim. Bu da beni ayrıca mutlu etti. Umarım sorun çözülür. en kısa zamanda. Kalın Sağlıcakla....

Merhabalar siteye yeni uye oldum elimde or 700 v2 plus var alt kasada kirik mevcut yeni kasa bulunabilirmi yardimci olurmusunuz

Öncelikle geçmişler olsun.
Bende de satılık çok çok ultra lüks temiz bir v1 ork var zaten satış ilanı da vermişim buna zamanında DTL den Çip te taktırmıştım fakat ismi gene V1 kaldı. Senin orgunun V2 Plus kısmını orgu parçalayacaksan ve bu kısıma zarar gelmemiş ise bana sat yada benim orgu sana 1500 TL ye satayım senin aparatı buna geçir sıfır alet güle güle kullan. Geçmişler olsun Saygılarımla,

Ne kadara sata bilirim org ta hic bir sorun yok calismayan hic bir aksami yok sadece kasada kirik var

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam tlf numaranizi birakirsaniz fotograflarini atayim size

Ne kadara sata bilirim org ta hic bir sorun yok calismayan hic bir aksami yok sadece kasada kirik var

Öncelikle aramıza hoş geldiniz.
Keşke buradan değil de kendinize yeni bir form açıp sorununuzu bildirseydiniz.
Gelelim sorununuza,
İstanbul Beyoğlu Tünel de DTL Servis var oradan yeni kasa siparişi verebilirsiniz tabi ki var ise,
Dtl Teknik Servis
Galipdede Cad./nakkaş Çıkmazı
(0212) 293 8688

Kolay gelsin Saygılarımla,

Detaya girmeyeceğim ....elinde or700 zün tüm donanımlarını satarak sadece ama sadece çıplak üst kasası olan varsa satın alabilirim....teşekkürler.....

degerli ustadlarim...
ev kullanicisiyim or700v2 plus cihazim var... yakin zamanda ekran isigim yanmiyor diye cihazi acip ekrani cikartmak isterken camini catlattim. simdi tam ortasinda murekkep akmasi gibi birsey olustu kenarlarindan yazilar yine gozukuyor ama bu sekilde ancak ezbere kullanabiliyorum.. tunelde arastirdim ama tamir yapan ustalarda ekran bulamadim beni dtl ye yonlendirdiler.. dtl ile iletisime gectim benim ekran eski tipmis artik bulunmasi zormus yeni tip ekran icinde maliyeti beni asacak kadar fazla cikiyor.. uzatmayayim elinde eski tip ekran olan yada benim cihazi bu sekilde almak isteyen varsa iletisime gecebilir(uygun fiyat)en azindan yedek parca amacli da birinin isine yarar.. 0507 217 26 17 fahri kuvvetli