• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700plus ile ilgili bir kac sey söylemek istiyorum !

Cevap: or700plus ile ilgili bir kac sey söylemek istiyorum !

chevalier_y kardeş hangi ritimlerde eksiklik görüyosun birde edit yapma işlemini biliyormusun çok ritim var plus için

PİYANİST ŞANTÖR korg sesinide çok duydum merak etme ayrıca yamahada malzeme kalitesi konusunu hiç acma bende 1.5 sene oldu swich bile degistirmedim daha

regler var yarın paylascam arkadaslar

öncelikle herkese slm bende yamaha or700v2 plus kullanıyom ... her alanda bu konuda en çok ben şikayetçi oldum desem yeridir ama bir arkadaş çok güzel yazmış bir sürü ritim ve ses var azcık uğraşsak neler olacak görür ... bencede her şeye cevap veren bir alet rekrar bir sözümü daha dile getiriyorum korg pirçmemt olayıdır ama yamaha sadece akort olayı çalmak her piyanistin işi değil adam arkası gelmez dertlerimi çalamıyor hangi ritim olduğunu biklmiyor sucu yamahaya atıyorrr tamam her alette olduüu gibi eksik var ama kadı kızında da bu kadar kusur dimemiz lazım BEN TEKRAR YAMAHA AİLESİYLE TERS KONUŞTUĞUM İÇİN GERÇEKTEN ÜZGÜNÜM BAŞTA DR SALİM HOCA ya ön yargılı davranmışım mesela ben halay ritmini kendim editledim müthiş oldu ... macun leat edi zurna bir kaç elektro güzel sesler var ney mey tasavvuf yaylılarda güzel ama azcık oynadınmı oluyo ..SAYGILARRR KONUYU AÇAN ARKADAŞA KATILIYOR DESTEKLİYOM

Herseyden önemlisi bence orgtan önce piyanit piyanist olmalı org 2 ci planda bunu bunun en önemli şahidi benim :) orggu ilk alırken piyanist hasandan sanki olkestra aldım sandım ama eve geldim o ne olkestra da herkes piyanistle birlikte gitmis :) org bana sekersiz cay gibi geldi bunun sebebide benim orggu calmayı bilmeyisimden tabiki :) ama siz ustadlar bazı seyleri eger video ile anlatırsa bizlernde ogrenme sansı o kadar cok olur midi editlemeyi midi seslerini degistirmeyi video ile anlatmıstı ustadımız sizlerde ses ve ritim editlemeyi video ile gosterirseniz bizde ogrenmis oluruz saygılar

eksiklikler olabilir ama yerden yere vurulacak kadar değil, bende ses editleme konusunda sıkıntılıyım a2000 de , ama uğraştıkça çok güzel şeyler ortaya çıkyor.. saund konusunda yamaha bence 1 numara

gökhanım sana aynen katılıyorum yamahanın o güzel soundunu ben hiçbir orgda bulamıyorum bilmiyorum yada kulak ve zevk meselesi