• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700plus kayıt yapmak nasıl ?

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar siteye demo yapıp katmak istiyorum telden kaydediyorum pek iç açıcı olmuyor orgdan nasıl çıkış alcam pc ye bağlıcam tşk ederim şimdiden

Cevap: or700plus kayıt yapmak nasıl ?

Orgun AUDIO OUT çıkışlarını ses kartının mikrofon girişine bağlaman lazım.Kablo, eğer jack boyları farklıysa da bir iki aparat lazım sana.Kayıt programı kolay zaten.

ses kartının mikrofon girişi dediğin şey bilgisayar kasasının mikrofon girişimi abi

Mehmet bu programa bi bak hoşuna giderse kullanırsın. Çok basit...

mustafa abi programı indireyim şimdi sağolasın neyle kayıt yapılıyor diyede sorcaktım şimdi program olarak :) abi orgu şöyle bağlasam olurmu ön kısımdaki kulaklık yerine kulaklıktan yeşil kabloyu zaten orga takıyoruz kırmızı kabloyuda bilgisayara taksak ses alabilirmiyiz

msnden yardımcı oluyum mehmet sana ben. ben yapıyorum çok güzel oluyor.

Zaten kasa üstündeki giriş, ses kartının girişi.Kasa dışı (harici) bir ses kartın varsa onun da AUDIO IN girişinden faydalanacaksın.Şu an için sanırım senin, kasadaki pembe girişe kablo bağlaman lazım.

teşekür ederim francesco85 abi ismini bilmediğim için yazamıyorum :) yasin seninde yardımın için tşk ederim kardeş msnden

Rica ederim.Bir şey olursa yine buradan yardımcı olur bütün müzisyenler.