• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700TR v2 Plus ayrıntıları:

Cevap: OR700TR v2 Plus ayrıntıları:

Sevgili üstad bu çalışmalarınız için canı gönülden teşekkürler. Ayrıca başta Salim ve Batuh olmak üzere, diğer emeği geçenlere de teşekkürler. Benim net anlayamadığım bir şey oldu. Sanırım bu V2 Plus dışında ikinci bir ekstra çalışma da var ve MP3 çalar bağlayabileceğiz. Biz uzakta olduğumuz için kargo olayıyla halledeceğimiz için soruyorum. MP3 çalar durumdaki çalışmanız ne zaman biter acaba? Çünkü göndermişken ikisini birden halletmek daha makul görünüyor. Bir de şu cümlenizi net anlayamadım: "gelecekte yapılacak olan ilaveler için ister stand model ister cihazı gönderirsiniz içine ilave edilir." bunu biraz daha açabilirseniz sevinirim. Bir de sadece yeni seslerin ritm ve eşlik sesleri olmadan, sade bir şekilde kısa demolarını verebilirseniz çok seviniriz. Tekrar her şey için teşekkürler. Emeklerinize sağlık.

Can bey emekleriniz için gerçekten çok teşekkürler.
Benim sormak istediğim bazı şeyler var.
Mesela V1 artık olmayacak (mandal yok artık :)) peki V1'de bulunan davul kitleri, soundlar vs. de olmayacak mı yoksa sadece ritmler mi gidecek?
Diğer konu ise Ruhi beyin de bahsettiği gibi malum İstanbul dışından gönderenler için aletin kargo ile gönderilmesi hem zor hem de stresli, çünkü gözümüz gibi baktığımız aletleri kargoculara teslim etmek zorunda kalıyoruz. O nedenle bir kez gönderdiğimizde diğer opsiyonları da yaptırabilme şansımız ne zaman olur?
Cevaplar için teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sıfır or700v2 ler artık plus olarak mı çıkacak? eğer öyleyse fiyatı ne olacak? mp3 özelliği ile birlikte düşünürsek fiyat değişecek mi? çalışma gayet güzel görünüyor tebrikler Can Bey...

CAN abi görüşmemizden çıkardıhım utar müzik serdara enkısa zamanda uhrayıp aleti görmek ordan da yayına uğrarım nasip olursa

emekverenlere tşk ler şimdiden saygılar berkçik

Helal olsun size bee...!!! Vallahi zorla Yamahacı yapacaksınız beni yaa :D

buyrun zorla dehil gönüllü :):)

can hocam öncelikle sizleri özledik forum lara küsmüş olmanız inanın bizleri üzdü ama bugün daha güzel bir calışmayla daha karşımıza cıktınız saolun vede emekleri gecen tüm arkadaşlara teşekkürler calışmalarınızda başarılar diliyorum inşallah bu son msj zınız olmaz sizi sıksık aramızda görmek isteriz saolun hocam saygılar

sıfır or700 alanlar artık v2 plus olarak alacak.v2 artık yapılmayacak.
zaten anlamı da yok.
gelecek çalışmalar da opsiyonel olarak belirttiğim ilavelere daha en az 1 yıl var ama gerçekleşecek.komponentleri inceliyorum.
bütün klavye modellerini hedefledim sadece or700 değil.

belki bunun için aleti göndermeniz bile gerekmez.zaman gösterecek.
bunun için v2 plus'u bekletmemenizi öneririm.
ayrıca dtl'ye her gün en az 20-30 cihaz kargosu geliyor ve iyi paketlenmiş hiç bir kargo hasar görmedi ama lütfen yurtiçi kargo olsun.
bu konu ile ilgili lütfen benim ileride yapacağım ayrıntılı açıklamamı bekleyin.zaten herkesi ilgilendirecek sadece yamaha bünyesini değil.

or700 satış fiyatının değişeceğini sanmıyorum.ayrıca v1 türk kitleri aynen duruyor.bu kitlerle yapılmış olan ritimler çalışır .diyelim ki çalışmadı,sorun etmeyin sadece uyarın düzeltelim ve
paylaşıma sunalım.bu kadar basit.

Moderatör tarafında düzenlendi: