• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

OR700TR v2 plus mı Korg Pa80 mi?

• Konbuyu başlatan SamedD
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K
Cevap: OR700TR v2 plus mı Korg Pa80 mi?

yamaha kullanicisiysan v2plus al korg kullanicisiysan pa80 al

her ne kadar v2 plus yeni teknoloji olsada düğün yapacaksan pa80 derim ben.
çünkü cihaz her zaman yenilenebiliyor kapalı cihaz değil yani.tamam eski cihaz ama temizini de bulabilirsin bence.unutmayın ki pa80 devrim yapmış bir cihazdır.;)

Ben Or 700 öneririm.pa 80 güzel alet fakat eski bi alet pa 80 in 2 .eline 2.500 tl vercegıne az daha katıp sıfır bır or 700 alabılırsn

or700 ilk olarak yeni olması sebebiyle mantığa daha doğru geliyor fakat bu alette sound çok zayıf klavyeside çok kötü pa80 in temizini bulmak kaydıyla daha iyi bir seçim olur fakat hurdalardan uzak durmak lazım bence 300-500 daha koy git bir pa1x al kimseye kulak asma sx3000 diyecem ama kullanması zor en iyi seçim pa1x tir

piyanist santör saund ne demek? bana acıklarmısın yalnız googleden bakma cevaba .............. ne calıp ne söledini dinledim okurken bile detonesin elindeki aleti övmene artık katlanamadım kusura bakma sen önce elindeki aleti kullanmayı ögren sonra senin aklının ermeyecegi konulara dil uzat bir iki slowla müzisyen olunmaz senin o begenmedigin yamaha or 700 ile ben pavyonda iş bitiriyom müzisyenler bilir ne demek isdedigimi her org güzel calana kardes calamazsan ritm ses diye girersin konuya ruh olayıdır müzik yani evde kafana göre bir parcaya calısıpta ondan sonra aylarca ahkam kesmeye gerek yok gel bak bi pavyona gazinoya yada tavernaya tek basına müzik yapan insanlara ozaman ne kadar müzikten anladıgınıda anlarsın ne kadar müzik yapabileceginide tamam güzel kardesim lütfen az saygı ........ ketron cok güzel makina ama bütün markalar güzel calabilene her birinin aynı sampleler olmasına ragmen tınıları ayrı bi güzeldir .... .....dagdaki coban koyuna nasıl dinletisi varsa gercek müzisyeninde dinleyicilere öle dinletisi vardır pavyonda bile dinlerler adamı yani coban olmak cok zor :)) birde taslama yapım benim oyum sehirdeki halkın oyu ile bir degil ben cobanım................. saygılarımla.........

Moderatör tarafında düzenlendi: