• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Or700TRv2 Mayıs Ayı UPDATE-6

Dr.Salim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
-
Mayıs Ayı güncellemesi yayınlanmıştır ve
10 adet yeni ritim eklenimştir.

Cevap: Or700TRv2 Mayıs Ayı UPDATE-6

elinize sağlık arkadaşlar

v2 ciler nerdesiniz yorum yok ??????????

arkadaşlar bamlanmadan yada yazdıklarım tekrar silinmeden önce söyleyim
yorumum yamaha dünyasında var burayada tekrarlamak istemedim

arkadaşlar bamlanmadan yada yazdıklarım tekrar silinmeden önce söyleyim
yorumum yamaha dünyasında var burayada tekrarlamak istemedim

İnsanlar düşüncelerini belirttiği zaman 'BAN' yemezler..Ancak ; Düşüncelerini belirtirken bir diğerine zarar verecek şekilde olursa o zaman 'BAN'ı hakeder ;)

problem şu ki,
bu ritimler sadece istek ritimler.eğer bizlere bıraksalar bambaşka bir manzara oluşacak.
ama bazı arkadaşlarımız bunu anlayamadı.bu ritimlerin sadece istek olduklarını.
zaten bu gidiş ile bu güncellemenin seyrini değiştireceğiz.
biraz da farklı tarz eklenecek.
istek ritimler sorun olmaya başladı. bir durum değerlendirmesi yapıp belki bir daha istek almadan ritim yapabiliriz.bir de böyle deneyelim.

aslında korg forumlarında usb eleştirilerini okuduğumda insanlarımızın genel bir
hoşnutsuzluğu olduğuna iyice inandım.
bunu ne çözer?
bence mümkün değil gün geçtikçe daha vahim bir hal alıyor.gün gelecek hastalıklar türeyecek bu durum yüzünden.ritimleri mevsimlik gören de var.
ülkemizde boşanma olayları hat safhada aynı problem.hoşnutsuzluk.
araba satış ilanlarına bakıyorum:çoğu hoşnutsuzluk yüzünden.
ben bir opel ile 10 sene idare ettim. param da vardı ama mutlu olmayı bildim.
onu bir dost olarak kabul ettim ve dertleştiğim günler bile oldu.
bugün kullandığım araç 3 yıldır bende ve inşallah uzun yıllar daha kullanırım.

bir org'um tam 32 yıldır benimle. başka bir org'um 13 yıl oldu.hatta ketron sd1 ilk çıktığı
yıldan beri.mutluyum arkadaş neden satayım.hatta üstündeki ritimleri hep yetti bana.başkasını aramadım.

cep telefonumu 6 yıl sonra bozuldu diye değiştirdim.tamir masrafı kendi ederinin 2 buçuk katı olduğu için.

öncelikle sizlere tavsiyem şudur:
kullandığınız enstrumanı iyice öğrenin.bu çok ciddi bir tavsiye.
eğer iyice öğrenirseniz,bu enstruman sizlere çok daha fazla seçenek sunduğunu göreceksiniz.
bu aleti kullandığı sürece sadece ritim,ses ,user ritim,user ses ve reg'lerden ibaret
olduğunu zannedenler var.
ritim yazma yeteneğiniz olmayabilir ama bunun için yamaha özellikle ritim kes yapıştır veya kısım ekle gibi özellikler koydu.
en azından kendi ritminizi kendiniz bu şekilde bile oluşturabilirsiniz.

biz gerçekten çok şanslı bir toplumuz.eğer japonları kıskanıyorsanız şunu sakın unutmayın:
50 metrekare evlerde yaşıyorlar.bir ürünü yıllarca kullanıyorlar.ben tokyo'da psr6300 ile bir restaurant'ta program yapan bir müzisyen gördüm.ama mutluydu.
bu aletin güzelliklerini keşfetmişti.

bence rencide edici bir şekilde satmayı dile getirmektense sizler de işin ucundan tutun.burada hiç kimsenin maddi bir beklentisi yok.aksine bir kenetlenme yaşanır ve
belkide hepimiz daha önce bilmediğimiz bir şekilde bir dayanışma sergileriz.

saygılarımla:
Can Başar

İnsanlar düşüncelerini belirttiği zaman 'BAN' yemezler..Ancak ; Düşüncelerini belirtirken bir diğerine zarar verecek şekilde olursa o zaman 'BAN'ı hakeder ;)

batuh burda bam yemedik ama yorumlarımızın düşüncelerimizin silindiğini dün gibi hatırlıyorum

selam emeği geçenlere teşekkürler.hasan abi gel bi ara yanımıza etraflıca bakalım senin alete.arkadaşlar bu yapılan ritmlerin mp3 lerini paylaşmanız mümkünmü bence unutulan en büyük şey bu her ay güncellemeler yapılıyor fakat bazı arkadaşlar bu ritmlere çok yabancı kalıyor çünkü bilmiyorlar aslında bi sorunda bu.çok yerinde yöresellerin yapılması fakat örnek mp3lerle paylaşılmalı bence.

batuh burda bam yemedik ama yorumlarımızın düşüncelerimizin silindiğini dün gibi hatırlıyorum

Açıkcası ben yorumlarınızı sildiğimi hiç hatırlamıyorum.. Ama dediğim gibi eğer ki düşünceleriniz başkalarına zarar verecekse yorumlarınız silinir veya ban yersiniz veya konunuz kapatılır.. Bu site kurallarıdır

can bey güzel konuşmuş.kendisini kutlarım.keşke şu gw8 e de bir el atsaydı ama mevcut durumundan dolayı bu mümkün değil.saygılar......

Açıkcası ben yorumlarınızı sildiğimi hiç hatırlamıyorum.. Ama dediğim gibi eğer ki düşünceleriniz başkalarına zarar verecekse yorumlarınız silinir veya ban yersiniz veya konunuz kapatılır.. Bu site kurallarıdır

sen silmedin zaten batuh
neyse en güzeli sessiz kalıp olanları uzaktan izlemek kalbini bişekilde kırdığım arkadaşlar varsa özür dilerim