• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700v2 yeni demo kozandağı

recep70

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
A2000 DÜZ-EMO USB
slm arkadaşlar gecenlerde yükleyemediğim demo yu bugün yükledim or700v2 topal ritmini biraz deyiş tirerek kendi yöremize uyarlamaya calıştım konya ve karaman yöresine ait bu ritim i demo olarak paylaşmak istedim iyi dinlemeler:) ve ayrıca pad larıda ben kendim yazdım kaşık vede zil sesleri

Moderatör tarafında düzenlendi:
eline emeğine sağlık.gerçektende güzel olmuş.

frden slmlar gercekden super okumusun ve ozellikle zillleri nerelerede kullandigina cok dikkat etmisin ama kuru baglama pek hos degil hatta bozmus bence elektroyla klarnet devam etsen bence ama bu fikir daha yakisirdi ama onemli olan paylasim sagolsain

valla or700v2 rıtımını dınledık süperdı parçayı bılmıyorum şahsen.

arkadaşlar yorumlarınız teşekkürler saolun hepinize hayırlı işler

Eline sağlık sevgili dostum. Çok başarılıydın. Sadece seçtiğin ses biraz sorun yaratmış. Daha güzel sesler seçebilirsin. Yinede harika olmuş ve iyi yorumlamışsın. Kolay gelsin.

aslan recep abim çok güzel ya geçenlerde konuşmuştuk ya işte şimdi zzoru başardık bu başarılı çalışman için seni takdir ediyorum ama bana gönderdiğin diğer kayıtlarınıda siteye koy dört gözle bekliyoruz inan...

valla or700v2 rıtımını dınledık süperdı parçayı bılmıyorum şahsen.

yorumun için teşekküerler arkadaşım ama kozan dağını bilmemen beni şaşırttı nicinde ankara yazıyor ama olabir yinede bende sana teşekkür edrim ayrıca yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar ses seçiminde birazdaha dikkatli olcam bu uyarılarınız dikkate alacam

günceldir or700v2 dinlemek isteyen ler için