• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org Tavsiye

onurcan4153

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
gitar
Merhaba arkadaşlar korg almak istiyorum ama çok arada kaldım orgları tanımadığım için yardımınıza ihtiyacım var , Önüme çıkan öneri orglar Korg pa3x - Korg pa900-Roland ea-7 - Yamaha A3000 , bunlardan hangisini önerirsiniz.Amacım korgumu heryerde kullanabilmek bir kafeye gittiğimde gitar alt yapısı şeklinde bateri sesleri alt yapısı bas gitarın normal gitarın tonları olsun ortama uygun flemenk ritimler,pop şarkı ritimleri bir düğüne gittiğimde zaten belli ritimler sesler ,bir restoranda gittiğimde o ortama uygun parçalar çalmak istiyorum çok yönlü kullanmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim Teşekkürler

Söylediğiniz orglardan korg pa3x tavye ederim ama temizinden olsun.. önemli.. saygılar..

Ben de aynı şekilde saydığınız orgla içerisinde Korg pa3x’i tavsiye ederim.

Ben şahsen Yamaha a3000 öneririm, pa3x den Yamaha a3000 e geçtim harika bir sound var.
Ayrıca senin kullanım amacına daha çok uygun a3000.

Değerli ustalar... Aranıza yeni katıldım. Yıllar önce amatörün amatörü bir Casio almıştım. Mini modellerinden. Hevesimi alamadım, attım kenara. Bağlama ve gitara yöneldim. Şimdi tekrar klavye hevesi sardı bedenimi.

1000=2000 ₺ aralığında evde ruhumu köreltmek için 2. el olarak ne alabilirim? Hadi bir elimden tutun! Saygılar!

Değerli ustalar... Aranıza yeni katıldım. Yıllar önce amatörün amatörü bir Casio almıştım. Mini modellerinden. Hevesimi alamadım, attım kenara. Bağlama ve gitara yöneldim. Şimdi tekrar klavye hevesi sardı bedenimi.

1000=2000 ₺ aralığında evde ruhumu köreltmek için 2. el olarak ne alabilirim? Hadi bir elimden tutun! Saygılar!
son versiyon pa80 2000tl 2500 tl temiz olsun.. :) sizin verdiğiniz fiyata göre...

Tavsiye,
Merhaba arkadaşlar, ben Holandadan yaziyorum, uzun bir aradan sonra müzik çalmaya yine başlamak istiyorum, şu an elimde önceden kalma roland bk 5 or var, ama bir keyboard almak istiyorum ne tavsiye edersiniz. Roland a-e7, Roland fa 07 ,
Saygılar
Ramis

Tavsiye,
Merhaba arkadaşlar, ben Holandadan yaziyorum, uzun bir aradan sonra müzik çalmaya yine başlamak istiyorum, şu an elimde önceden kalma roland bk 5 or var, ama bir keyboard almak istiyorum ne tavsiye edersiniz. Roland a-e7, Roland fa 07 ,
Saygılar
Ramis
Merhaba.. Roland ea7 derim... ama Yamaha a3000 daha yükseğini a5000 yada korg pax5 benim tercihim saygılar..