• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Org Tavsiyesi Pa 1 x Pro veya S 710 veya ?

• Konbuyu başlatan Hurkhan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 2K
Ne zaman gelir acaba hiç haber yok sadece görseller ve teknik özellikler var

roland bk 5 or korg pa80 yamaha or 700 bu üç cihazdan biri olabilir size ama bence korgpa80 temizini ben daha çok öneririm ama gene de deneyerek siz kulağınıza yatanı alınız saygılar

Korg Pa 80 içime bir türlü sinmiyor. Çok eski bir cihaz. temizlerine çok fiyat istiyorlar. Bu parayı verene kadar başka cihaz alırım düşüncesi oluyor. Ancak ikinci elde gerçekten cihaz yok şu ara. Bugün izmir de zuhal müzikte roland ea7 gördüm. Çok hoşuma gitti ama fiyat çok yüksek.

Hocam 2000 liraya temiz pa80 bulursunuz ben en çok onu beğendim ama gene de tercih sizin siz canlı görerek alın bi de gem modellerine bakın isterseniz yanlız korg parçası kolay bulunması sample çalması ki bence herşeye değer pa80 daha iyi bi de pa500 de belki bulabilirsiniz ona da bi bakın or700 ün nevalesi bol kullanımı kolay güncel usbli her ritmi çalar üstadlarımın dediği gibi setlerle uğraşmazsınız ama pa80 kartlıdır bi de ona ömer kart yüklersiniz var ya ritmi çivi gibi çakıyor bu kadar eski olupta zamanının çok ötesinde bi alet sonra bi de ketron serileri var x1 xd9 sx3000 bunlardan da belki bulabilirsiniz ketron x1 i beğenmiştim biraz ağırdır ama güzel cihaz xd9 sample yoktu sanırım sx3000 kullanmadım x1 sert xd9 ve sx3000 daha yumuşaktır medellinin sounduda güzel güncel hocam pa80 temizini çekinmeden alınız burada yanlış anlaşılmasın hiç bir cihazı kötülemek istemedim nacizane fikirlerimi söyledim eğer yamaha ya yakınsaniz or700 tabi burada saydıklarım sizin dediğiniz bütçeye göre tabi gene de en doğrusunu müzisyenin kulağı seçer diyorum saygılar