• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Orgu satarken dolandırıldım

rozenans35

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PROFESSİONEL ARRANGER 800
İzmir'de olan Arkadaşlar bu şahısa dikkat edin.. Kendisi bizi org alma bahanesiyle 7000 TL dolandırdı. Org power mixer vs. satmak üzere olanlar bu şahısla karşılaştığınızda direkt polisi arayın. Mağdur durumdayız, kumpas kurmuşlar. Orgu satmak üzere Otururken bir şahısa işaret edip onu çağırıp orgu alıp kaçmasını sağlıyor. İfademizi verdik eşgal tespitleri yapıldı. Sizden de aranızda tanıyan olursa 0536 915 10 78 NUMARALI TELEFONA ULAŞMANIZI RİCA EDİYORUM.

Cevap: Orgu satarken dolandırıldım

Gecmis olsun
Amerikada durum oyle vahimki bu tur alisverisler icin polis kapisini acmis degis tokuslar karakolda yapilabiliyor...
insallah Tez zamanda yakalanir serefsizler...

Cevap: Orgu satarken dolandırıldım

Gecmis olsun
Amerikada durum oyle vahimki bu tur alisverisler icin polis kapisini acmis degis tokuslar karakolda yapilabiliyor...
insallah Tez zamanda yakalanir serefsizler...

İnşallah, Türkiye'de ki ekipler bulamayız diyorlar. Adamın , 2. şahısın yani suç ortağının suratları apaçık meydanda. Telefon numarası var. Ama ilgilenen yok. Pazartesi başsavcı ile görüşeceğim umarım olumlu sonuçlar alırım...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri