• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Orjinal Stüdyo Kayıt Altyapılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bunlar hangi sanatçıya ait isimleri yazmıyo hangi sanatçıya ait oldugunu yzarsak daha kolay olur

darbukacı halledeceğiz onerin için sagol

o.ölmez özledim şarkısını silelim raporsuz kardeşim.....

şu orjinal altyapıların kriterleri nedir bir açıklarmısınız ??ben pek çözemedim bu işide neden derseniz ben daha önce bu siteden orjinal altyapılar adı altında klasör yaptım ve sitede yayınlanan orjinal altyapılarıda bu klasörde topladım ama şimdi o altyapılar orjinal değil diyorsunuz ve bende bunu anlayamıyorum mesela biryürü kervanlarım yürü parçası nasıl orjinal olamaz ben anlamıyorum koskoca orkestrada çalıyo..

Arkadaşlar Çok Teşekürler Böyle Bir Konu Açmak Orjinal Altyapıları Bir Araya Toplamak Benim Aklıma Gelmişti Ama Konunun Sabitlenmesi Çok Daha İyi Oldu Bende Elimde Olanları Kısa Zamanda Paylaşacagım

Arkadaşlar Birde Özel İstek Yapmasak Daha İyi Olur Diye Düşünüyorum Arkadaş Deli Çoban Altyapı İstek Yapmış Arkadaşın Paylaştıgı Orjinal Olmıyabiliyo Önce Elimizde Ne Varsa Onları Paylaşalım

Hay sağol darbukacı desteyin için sağol

deli çoban orjinal olmadığı için zaten buraya eklenmedi başka bir konu olarak açıldı ve gerekli konuya gidilen link verildi burdan direk deli çoban md sini indiremezsiniz elmde o vardı paylaşım adına paylaştım bilginize

elinde orjinal çoban olan arkadaş varsa paylaşsın lütfen :D :D :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...