• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 300 için toparlanmış güzel set yayınlıyacak hayırsever yok mu ? :(

• Konbuyu başlatan ufuck
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 1K

ufuck

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa3x
pa 300 fakir orgu olduğu için set yok :(

Cevap: pa 300 için toparlanmış güzel set yayınlıyacak hayırsever yok mu ? :(

Maalesef bu alet bu model ülkemizde tutmadı. Ben 3 yıl pa 500TR kullandım forumlarda satmayın sakın bu alet coşacak denildi yeni alettir denildi ama maalesef bir pa80 ' nin yanına bile yaklaşamadı yani aletin yeni teknoloji olması falan ülkemiz için hikâye. Pa 300 bölümüne forumda baktım set falan hiç bir şey yok bu da demektir ki bu alet tutulmadı. Benim tutulmadı dediğim PA 500TR formunda bile bi dünya set var. Eğer benim gibi düşünüyor ve imkanlarınız elverişli ise daha tutulan bir modele yönelin derim . Nacizane bir tavsiyede bulundum umarım alınmazsınız kardeşim. ....

Cevap: pa 300 için toparlanmış güzel set yayınlıyacak hayırsever yok mu ? :(

ben güzel ritimler editledim bazılarınıda kendim yazdım ama daha tam toplayamadım işten güçten vaktim olmadı yakında paylaşıcam pa300 tr kim ne derse desin işini bilene on numara alettir hiç değilse davulları sağlam düz zurna m3 zurna falan var içinde mey ney bağlama gibi bi dünya ses var yeterki editleyin orijinal ritimlerindeki drumları değiştirin daha sert daha güzel percler ekleyin bikaç ziller darbukalar ekleyin kaç tane ritim kullanıyorsunuz ki zaten ben pa 800 de kullandım pa 80 de pa500tr de kullandım şimdi pa 300 kullanıyorum set meselesine gelince pa 500tr ninde pa 800 ünde setleri hep aynı hep evirip çevirip farklı bi isim yazıp şu set bu set diye paylaşılıyor ama içerik hep aynı o yüzden aleti tam anlamıyla öğrenmeden neler yapabileceğini bilmeden satmayın biraz uğraş istiyor ama sonu güzel oluyor bende tam bilmiyorum ama öğrenmeye devam ediyorum saygılarımla