• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 300 istek

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K

artik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
klavye
Arkadaşlar pa 300 ü kullanıp deneyen ce seti deneyen varmı içinizde işlerim ollduğu için denemeye imkanım olmadı deneyimlerini yorum yazarlarlarsa çok sevinirim almayı düşündüğüm bir alet fiayatta 2250 tl galiba ilginize teşekkürler

Cevap: Pa 300 istek

Ben geçen gün utar da denedim haz alamadım cihaz öksüz kalmış hlçbir çalışma yok tavsiye etmiyorum dante tr al

Peki üstündeki kitler sample seslerin kalitesi nasıl 500 tr ye benziyorsa almam ce set tatminkar değilmi

Peki üstündeki kitler sample seslerin kalitesi nasıl 500 tr ye benziyorsa almam ce set tatminkar değilmi

herkesin kulak zevki ayrı illaki korg diyorsan al yeni yenidir pa500den iyi ama sonu pa500 gibi olucak tahminimce tutulmaz gibi geliyo bana

Yinede ilgine teşekkürler kardeşim ilk fırsatta kendimde bi testini yapıcam

Arkadaşlar,ben pa 300'ü kullanıyorum.Sesler çok başarılı.Saundu güçlü ve yeterli.İki ,üç ay içinde de yeni güncelleme gelecek.Sanıyorum ritim çeşitliliği artırılacak.

Teşekkürler arkadaşlar ben ciddi düşünüyorum bu aleti ama medeli biraz yavaş bi alet menü geçişleri özellikle sesler türk ritimler iyi fakat batılar a 1000 deki tonlar var ama yerli yapan arkadaşlariçin fiyat performans olarak iyi bir alet ben çok alet kullandım sonuçta kogta karar kıldım bu nacizene benim beğenim herkese hayırlı kazançlar bol işler

Iyi Aksamlar Arkadaslar,

dün Pa300 ü aldim bizim burdan almanyadaki bir müzik magzasindan, icerine gelince:

icinde sadece bir kac tane türk ritmi var mesala ciftelli, halay, 5-8, Oyun Havasi gerisi bos. Nereden Ritim bulabiliriz bu pa300 icin vallah böyle bos olmaz. Icindeki ritimler cok canli herkese tavsi ederim alin ama Ritim yüklemek sart. Iyi geceler

PA 300 TR nin soundlari 500 den iyi ,bunu dogru tespit edelim. 600 ve 900 da bulunan CE set basarili bir sekilde eklenmis, bu fiyat ile sahne de cok basarili bir cihaz, ayrica medelli dante tr ne ritm ne sound ne de setleri ile hic bir korg urunuyle bas edebilecek sonuca ulasmadi.

Iyi Aksamlar Arkadaslar,

dün Pa300 ü aldim bizim burdan almanyadaki bir müzik magzasindan, icerine gelince:

icinde sadece bir kac tane türk ritmi var mesala ciftelli, halay, 5-8, Oyun Havasi gerisi bos. Nereden Ritim bulabiliriz bu pa300 icin vallah böyle bos olmaz. Icindeki ritimler cok canli herkese tavsi ederim alin ama Ritim yüklemek sart. Iyi geceler

Video da C Ertac sadece turkiyede satilan 300 lerde tr set olacagini anlatiyor..