• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 300 istek

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K
Cevap: Pa 300 istek

arkadaslar laf kalabalikligina gerek yok.bu arada ilk defa aletin acilis hizi haricindeki hizina bile dikkat eden arkadasim bile olmus.dusunmeye gerek yok 2600 tl ye sifirdan farksiz pa600 alin.sonra uzulup suzulmeyin.meret kucuk altin gibi.bu arada korgu hic haz etmem.keske ufakda olsa bi ortakligim olsaydi.ben roland ciyim.

arkadaslar laf kalabalikligina gerek yok.bu arada ilk defa aletin acilis hizi haricindeki hizina bile dikkat eden arkadasim bile olmus.dusunmeye gerek yok 2600 tl ye sifirdan farksiz pa600 alin.sonra uzulup suzulmeyin.meret kucuk altin gibi.bu arada korgu hic haz etmem.keske ufakda olsa bi ortakligim olsaydi.ben roland ciyim.

Rolandcıysan neden roland önermiyorsun:) her önerinde pa600 öneriyorsun her konuya:) bana pa600 un sesleri çok kötü geldi zevk tabi:)

baris hocam roland kullaniciya acik bi alet cikardida bizmi almadik.hala rolandin o yumusak tinisi kulaklarimda.suan 2600 tl ye alinacak en mantikli alet pa600.

pa 300 le ilgili bir çalışma varmı veya bir çalışma yapılacakmı ?ayrıca ben pa 300 aldım hayırlısıyla alet gayet güzel daha evvel pa 500tr vardı bende şu haliyle on gömlek üstün pa 500 tr den

pa 300 le ilgili bir çalışma varmı veya bir çalışma yapılacakmı ?ayrıca ben pa 300 aldım hayırlısıyla alet gayet güzel daha evvel pa 500tr vardı bende şu haliyle on gömlek üstün pa 500 tr den

güzel sesler var alette