• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 300

macun54

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
merabalar arkadaşlar gecen gün org tamiri yapan biri pa300 ün pa600 setlerini direk okuduğunu söyledi fakat seti sıkıitırmak için bi program varmış onu demedi.siz ne diyorsunuz bu konuda.yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkürler

Cevap: pa 300

seti şıkıştırma durumunu ilk defa duyuyorum. Sıkıştırma değil de küçültme olabilir. O da korgpamanager programıyla olabilir. Bilen varsa aydınlatsın arkadaşlar. Pa300 kullanıcıları için iyi bir şey.

pa300 içerisindeki set , pa600-pa900 tr10 ve tr11 için yazılan ritimleri,padleri ve performance dosyalarını okur bu 3 modelde içerik olarak aynı dataya sahiptir.

yani biz bu pa 600 setini 300 e nasıl yüklicez ben bu konularda fazla bilgi sahibi değilim hobi olarak yapıyrum

seti usb ye yükleyin media tuşu -load menüsüne gelin seti görünce open diyerek açın style-perf-pad gibi klsörleri open diyerek açın içindekileri tek tek görerek yüklersiniz

ancak pa600 setleri büyük olduğu için pa300 e sığmıyor. ve her ses her ritim adam akıllı çalmayabiliyor. sıkıntı orada.

akşam bi kaçtane ses seçip atım sıkıntısız çalıştı ama ritm falan hiç denemedim