• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 300

Tafarık

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa 300
Merhabalar antalyada müzik öğretmeniyim
Evde kendi kendime thm yada tsm çalışmalarım için ve konservatuvara öğtrnci hazırlayabilmek
Ayrıca denk gelirse düğün işleri için. Klavye arıyordum pa 300 almak istiyorum aynı fiyata pa 600 de var ama eski ürün garantisi yok ve düğünlerde çok kullanılmış . Öneriniz nedir pa 300 mü yoksa 600 mü? Şimdiden cevaplayan herkese teşekür ederim.

0 almanıza gerek yok 2400 2500 arası pa300 lee var hiç tamir işlem görmemiş

Anlıyorum fakat esas mesele şu pa300 32 mb pa600 96 mb ben yeni başlayacağım hiç anlamıyorum bu durum bana sorun açarmı set diyosunuz ben tam olarak nedir bilmiyorum bir düğüncü tanışım elindeki pa600 ü 3250 ye vereceğini ben olduğum için cihaz tamir görmemiş sadece düğünlerde ritm olarak kullanıyo tuşlar vs sıkıntı yok ama sonuçta ikinci el garantisi yok ne tavsiye edersiniz.

Pa600 o fiyata alınır yalnız kesinlikle bi piyanist alın yanınıza gerekirse 50tl verin cihazı gösterin ne yaziki herkesten cihaz alınmıyor

Set denilen olay ücretli usb setler var sizin bu olayla pek işiniz yok yeni başlayacağiniz için hangi set daha iyi karar veremezsiniz örgün üzerindeki ritim ve sesler size yeterli olacaktır

Pa300 pa600 pa900 ve pa4x bu aletler hepsi aynı işlemciye sahiptir ve satarken çok ufak zarar ile satarsınız zarar ettirmez

Pa600 o fiyata alınır yalnız kesinlikle bi piyanist alın yanınıza gerekirse 50tl verin cihazı gösterin ne yaziki herkesten cihaz alınmıyor

Set denilen olay ücretli usb setler var sizin bu olayla pek işiniz yok yeni başlayacağiniz için hangi set daha iyi karar veremezsiniz örgün üzerindeki ritim ve sesler size yeterli olacaktır

Pa300 pa600 pa900 ve pa4x bu aletler hepsi aynı işlemciye sahiptir ve satarken çok ufak zarar ile satarsınız zarar ettirmez
O halde ayne fiyata sizin önerinizi göz önünde bulundurursak garantisi olan pa300 almak daha akıl karı

O halde ayne fiyata sizin önerinizi göz önünde bulundurursak garantisi olan pa300 almak daha akıl karı
Garanti önemli değil tamir görmüş garantili cihazlarda var Garanti den faydalanan 10 kişide 1 kişi ancak ya var ya yok

pa 300 de mp3 çalarken vokal sesini kesebiliyor muyuz? (remove vocal)
bi yerde yapılıyor diye okumuştum ama bulamadım.

Pa300 ile pa600 ün ikinci elleri arasında 1000 tl fark var.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri