• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 3x basşka bir set yüklediğimde org kilitleniyor

djredbulresul

Paylaşımcı Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 3X
başka bir set yüklediğimde org kendini kitliyor hemen hemen her sette böyle bişey yapıyor format atmadan da düzelmiyor bunu nedeni nedir sizce bilgisi olan varmı arkadaşlar

özelden de msj larınızı bekliyorum

Cevap: pa 3x basşka bir set yüklediğimde org kilitleniyor

kullandığın Pa900 ün setini yüklüyorsan globalini silip dene... ya da setlerde virüs olabilir... ben şu an kullandığım setten önce bir çok önceki model ve serilerin setlerini yükleyip denedim bir şey olmadı... virüsten kaynaklanıyor olabilir.. ayrıca Deniz ve Serkan'a selamlar...

şöyle bi problemde var globalleri silmeme rağmende bunu birçok kez yaptı nedendir bilmiyorum dedğiniz gibi global leri siliyorum ama yinede başka set denediğim anca alet kitliyo kendini her seferinde formatlıyorum kndi setimi yeni oluşturmaya başladığım sette yapmıyor böyle kitlnme ama diğer setleri yükledim mi direk alet açılmıyorr ...... alet format manyağı oldu :)

Eğer bilgisayarda korg pa manager programı varsa alacağın ritimleri ve kitlerini oradan bakıp yükleyebilirsin. Ben bu şekilde alıyorum. Seti yükleyip denerken hem zaman kaybı oluyor, hem de org aptallaşıyor...

ram ile ilgili bir sıkıntı yoktur değilmi??

Zannetmem. X serisinde ram kolay kolay hata vermez. arızalı olmadıktan sonra, Rem 128 MB olup da set boyutu büyükse eksik yükler o kadar...

tşk ler üstad denicem tekrardan inşllh yapmaz aynı şeyleriii herkeze slmlar.....