• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 3x orga pa800 ile pa900 setini yüklesek birşey olur mu?

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
arkadaşlar pa3x orga, pa800 yada pa900 setini öylece yüklesek, herhangi bir sıkıntı/zarar olurmu?:confused:

Cevap: pa 3x orga pa800 ile pa900 setini yüklesek birşey olur mu?

valla oluyo usta bnde kıtleme yaptı mesela

3x pa900 setini okumaz, 800 setlerinide global dosyasını silerek yükleyebilirsin.

3x pa900 setini okumaz, 800 setlerinide global dosyasını silerek yükleyebilirsin.

pa3x; pa4x setleri hariç bütün setleri okur. problem olmaz. Bizzat denedim problemsiz okuyor.

Pa 3X , pa 900 ve pa600 işletim sistemleri aynı iken pa800 ve pa2X işletim sistemleri aynıdır...Yani pa800 ve pa2X sorunsuz bir şekilde aralarında set alışverişi yapar iken pa3X setini editlemeden pa800'e okutmak zor fakat buna karşın pa3X dediğimiz cihaz direk pa800 setlerini okuma becerisine sahip....Ben Ayhan Topçu kardeşimden duyduklarımı söyledim. Baju usb set kullanıyorum kendisi ile bu durumu konuştuğumda bana böyle söylemişti.Saygılarımla

herkese çok teşekkür ederim ama sanırım 3xe başka bir set yükleyip orgu riske atamam :)

pa3x; pa4x setleri hariç bütün setleri okur. problem olmaz. Bizzat denedim problemsiz okuyor.

PA600 VE PA900 setlerini okumuyor bunun nedenide CE TR sd kartlarındaki şifreli sample lar olabilir.

PA600 VE PA900 setlerini okumuyor bunun nedenide CE TR sd kartlarındaki şifreli sample lar olabilir.

Ben şu an kullandığım seti pa900 setinden derledim ve sorunsuz kullanıyorum. Bir sıkıntım olmadı. Hatta globali de silmeden yüklemiştim...

kilitli kartlardan sample yoksa kullanabilirsin. Benim yayınladığım pa600 setini 3x çalıştıramamıştı.

kilitli kartlardan sample yoksa kullanabilirsin. Benim yayınladığım pa600 setini 3x çalıştıramamıştı.

usb micro sd kart okuyucuya sd tr 11 sd kartı takıp kart okuyucuyuda pa3xe takıp yükleyip açarsan setin çalışır. buradaki olay sadece kilitli usb misali donanım olmadan çalışmaz.