• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 3x set yükleme sorunu

Cevap: pa 3x set yükleme sorunu

evet dzenga sana katılıyorum.benim 800 256 mb idi.açılış süresi dışında sorun yoktu. dört dörtlük bi aletti 800... 3x e gelince daha yeni aldım aletin özellikleri gerçekten manyak...vokeller saundlar...bu defa korg aleti yaptı.ufak defek sıkıntılar var ama onlar os ile düzelecek şeyler.zamanında bu sorunlar 800 dede mevcuttu sonra os ile halloldu.ALLAH herkese bu aleti nasip etsin herkesede tavsiye ederim.sıkıntılara gelince setle uğraştım dün gece saat 5 e kadar.200 mblık seti alet bi türlü yemedi denemediğim yöntem kalmadı.setin içeriğinden işe yaramayacak loopları sildim 130 mbta düşürdüm sonra compress all sampels yaptım yaklaşık 30 mb yer açtı alet.kim ne derse desin arkadaş org deyince KORG abi gerisi teferruat...

Üstad yardımcı olmak kaydıyla istersen özelden paylaşım yap bende biz göz atarım , setle alakalı forumda güzel setlerde mevcut , ordanda faydalanabilirsin.
Fakat benim en büyük kaygım 800 de yapmış olduğum çalışmaların 3x e uyumlu olup olmayacağı şeklinde idi , çünki kendim için düzenlediğim ve üstünde senelerce çalıştığım kalıplar var idi , çok şükür eksiksiz uyguladım 3x e hepsini , şimdide tekrar 3x e uyarlamaya başladım , çok sağlam saundlar elde ettim. Dilerim sende zamanla oturtursun setini. Saygılarımla ...

dzenga ve ercu_57, Allah ikinizden de razi olsun, siparis verdigim halde insanlarin bende pismanlik yaratmaya calismalari, pa3x hakkinda olumsuz gorusleri hep bende sikinti yaratmisti. Milletimiz cok fesatmis gercekten de. Alet 2 haftaya kadar elimde olcak, daha simdiden pismanlik duyuyodum. Sizi dinleyince icim rahatladi, cok saolun..

dzenga ve ercu_57, Allah ikinizden de razi olsun, siparis verdigim halde insanlarin bende pismanlik yaratmaya calismalari, pa3x hakkinda olumsuz gorusleri hep bende sikinti yaratmisti. Milletimiz cok fesatmis gercekten de. Alet 2 haftaya kadar elimde olcak, daha simdiden pismanlik duyuyodum. Sizi dinleyince icim rahatladi, cok saolun..

Bilgilerim dahilinde her konu için yardımcı olmaya çalışırım , şimdiden hayırlı olsun.

Millet alamayınca çamura kalkıyor. İddaa ediyorum tüm yönleriyle(ses benzemesi,tonu, klavyesi, ekranı ,teknik özelliği açısından iki pa800 eder. Ha şunu anlarım... kişi Tyros 4 kullanıyordur. Şu sesi bu sesi beğenmeyebilir ama korg kullananların bu alet hakkında negatif tavırları ibret verici.....

Millet alamayınca çamura kalkıyor. İddaa ediyorum tüm yönleriyle(ses benzemesi,tonu, klavyesi, ekranı ,teknik özelliği açısından iki pa800 eder. Ha şunu anlarım... kişi Tyros 4 kullanıyordur. Şu sesi bu sesi beğenmeyebilir ama korg kullananların bu alet hakkında negatif tavırları ibret verici.....

Her sözüne imzamı atarım Mustafa abi , 3x almamda büyük payın var !!!

medyum kardeşim öncelikle aletin şimdiden hayırlı uğurlu olsun bol paralar kazanırsın inşallah.sen kimsenin sözüne bakma kedi ulaşamadığı ete pisss mındarrr dermiş :) inanki aldığında keşke bu alet biraz daha erken çıksaydı diyceksin emin ol...saolsun bu forumda çok güzel arkadaşlar var onlarda yardım edeceklerinden adım gibi eminim bende bildiğim her konu dahilinde yardımcı olurum bunada emin ol... tekrar hayırlı olsun...

dzenga kardeşim seti yüklemesi sorun değil ama sorun setin büyük bir kısmının emo ve cym usb ile çalışması elinde bu usb ler yoksa seti çalıştıramazsın biliyosun.

slm usta ben de pa 3 x aldim 128 mb standart international ve sayfayi dolasiyorum biturlu bi set i aldiramadim org a nasil yapacam bildiginiz burda güzel setler varmi degecek yüklemeye hic bir bilgim yok sagol ,,, bu arada emo seti pa 800 lük kabul ediyor sorunsuz ama diger baska setleri hic almiyo