• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 3x ve Pa 800 lütfen Bakarmısınız ???

• Konbuyu başlatan aputa
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

aputa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa80
Değerli muzisyen abiler ritim yazma konusunda sizlere sorum olacak. Ben pa 3x orguma ritim yazdigim yazaman sette olan diger ritimler benim yazdigim ritimden daha yuksek sesde oluyor benim yazdigim cok pasif kaliyor yazarken tum volume ler acik sonuna kadar yaziyorum bitiyorum . Bakiyorum setteki diger dirinler ses seviyesi olarak cok yuksekte benim ritime geciyorum dusuo ses seviye cok kotu bir durum cikio bunun bi ayarimi var acaba yazdigim.ritimin ayni ses seviyesindr olmasi icin diger ritimlerle ????:(

Cevap: Pa 3x ve Pa 800 lütfen Bakarmısınız ???

Style Performance olarak kaydettikten sonra,ana menüden mixere gir ordada ayarlar var,senim ritmde "gain" ayarı kapalı olabilir...tahminen söylüyorum

Ya bilmiyorum diger ritimlerde sorun yok canavar gibi sette olanlar bende yaziorum farklilik olsun diye ama ses seviyesj cok dusuk kaliyor benim yazdigim ritimden baska bir ritime geciyorum kiyamet kopuyor o derece dusuk

aputa dediğim yere bak bir kere sen genede

ritm yazma bölümünde her bölüm için(mesela drum,perc ..vb.)velocity yazan ayarı yükseltmeyi dene.

Velocity nerde yaziyor tam olarak nerde o ayari yukseltme yeri tam olarak aciklarsaniz sevinirim