• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 3x yardımm !

• Konbuyu başlatan nakee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

nakee

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
>>korg pa 3x>>
iki haftadır iki kere konu açtım iki kerede yardım alamadım.yamahadan korga geçtim alet mükemmel ama set yok saolsun kullanan arkadaşların keyfi yerinde ama paylaşım yok. şu 2x renas miran setindeki zurnaları açmıyor alet hata veriyor bunun sebebini allah rızası için söylesin biri aynı zamanda çözümünüde bilen varsa bekliyorum dostlar.

Cevap: pa 3x yardımm !

tanıdığın birinin 2x sine zurnaların olduğu seti yükle kmp'lerinin yedeğini al usbye.
sonra bu aldığın kmp yedeklerini kendi 3x ine yükle olucaktır..

ilginize teşekkürler hocam da malesef öyle biri yok :( pa 3x var elimizde 1x var birde or 700 bende o seti çok istiyorum umarım dediğinz gibi kmpleri paylaşabilecek bi arkadaş çıkar

ozman dediğin gibi burdan biri kndi aletine seti yükleyip yada üzerinde yüklüyse kmp yedeğini burda sana paylaşıcak. yada sen bi 2x i olan bulcan öyle yapcan. sorunu göremediğim için bşey de diyemiyorum

walla ben korgdan pek anlamıyom hocam yani kendi çapımda bişeyler yapıyorum korga geçeli 1 hafta oldu set yükleme silme tek tek alma falan ondan sonra la edi zurnayı sol yapma gibisinden bikaç şey öğrendim bu sorunu bi türlü çözemedim.

sample sesleri tek tek alamıyosun sadece kmpsini bulup yükleyebiliyosun. diğer sound sesleri tek tek alırsın onda sıkıntı yok.

kmp yi bulsak yükliycez de paylaşan olur inşallah hocam

selam öncelikle hayırlı olsun klavyeniz.bende 3x kullanıcısıyım piyasadaki setlerin hepsini 3x okur pa serisinin yalnız globali yüklemeyin setler içindeki ve performansları ayrıca yükleyin fakat şunu söylemeliyimki piyasadaki setlerin hepsi pa 800 ve ya 2x setleridir.ücretsiz olarak orjinal 3x te yapılmış bir set bulmanız mümkün değil.bende paralı usb kullanıyorum ce exb-baykal3x usb-baju star usb-hakan3x usb-eco 3x usbeser mega usb setler şuan piyasada klitli ve ücretli olarak satılan usb setler bunlar size gerçek 3x tadını verecek olan çalışmalardır.hangisini tercih edeceksiniz o size kalmış kendi sitelerinde demoları mevcut. 3x hakkında kullanım için size yardımcı olabilecek videoları verdiğim linkten sayfanın en altındaki videolardan izleyebilirsiniz kolay gelsin.

Merhaba servet hocam oncelikle ilginize tesekkurler. butun setlerin pa 2x veya 800 oldugunu bliyorum bende zaten 2x setlerini yukluyorum ama ne hikmetse renas miran seti okutamadim bunun sebebini merak ediyorum .bu arada ben ogrenciyim borc harc 3x aldik kalkp birde kilitli usbye 700 tl falan veremem usb sahipleri bize hem fikir amacli hemde biraz kiyak olarak her kendi ses ve ritminden bitane koysa ortak bi set olustursa paylasilsa fena olmazdi.

Merhaba servet hocam oncelikle ilginize tesekkurler. butun setlerin pa 2x veya 800 oldugunu bliyorum bende zaten 2x setlerini yukluyorum ama ne hikmetse renas miran seti okutamadim bunun sebebini merak ediyorum .bu arada ben ogrenciyim borc harc 3x aldik kalkp birde kilitli usbye 700 tl falan veremem usb sahipleri bize hem fikir amacli hemde biraz kiyak olarak her kendi ses ve ritminden bitane koysa ortak bi set olustursa paylasilsa fena olmazdi.

haırlı olsun.Bunu kuşkusuz bende isterdim ama ne yazıkki böyle bi set yok.ben renas milan seti denedim önceden ama şuan elimde mevcut değil beğenmediğim için silmiştim.ben sorunun setten kaynaklandığını sanıyorum öncelikle verdiğim linkte set silip yeni set yüklemek adlı videoyu izleyin formatınızı atın sonra başka seti yükleyin sorun olacağını sanmıyorum fakat unutmayın global dosyasını yüklemeyin.albayrak modern set tavsiye edebilirim.bende yok ama istersen sitede konu açıp biri yardımcı olacaktır mutlaka .ortak set oluşturma olayına gelince kullandığım set paralı bi set ne yazıkki paylaşılamıyor fakat sitedeki arkadaşlara bu konuyu açarsanız ortaya güzel şeyler çıkacağından eminim kolay gelsin.

Moderatör tarafında düzenlendi: