• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 4X e dokunmaya başladım

Cevap: PA 4X e dokunmaya başladım

ilk dokunuşlar panikler :D dokunmatik ekranda bocalamaalar çok güldüm kendime ..ilk kayıt öylesine

Hayırlı olsun kardeşim,bende 4x aldım,gayetde memnunum,nedense ne zaman korg yeni bir ürün çıkarsa ; YAAA BU ÇOK PAHALI NE GEREK VAR PARANA YAZIK GİBİ,tuhaf yorumlar yapan arkadaşlar var,daha önce ben 800 kullandım,arasında dağlar var,nedense bu eleştirileri yapanlar bir süre sonra klavyenin fiyatı biraz düşünce almak için can atıyorlar,pazarda akşam saatleri fiyat düşen sebze için pazara koşanlar gibi:)800 çıkıncada bu kadar eleştirdiler,ama şuanda hala mükemmel klavye,neyse biz klavyenin hakkını verelimde,değil 4x roland e 14 ile bile millleti eğlendiririz:)

bi arkadaş bahsetmiş anakart bozulur diye, niye bozulsun ki cihazı düzgün kullandıktan sonra, ayrıca cüneyt ertaça göre teknik olarak 3xden üstün cihaz, model olarak tabiki benzeyebilir sonuçta üst modele geçen arkadaşlar için pratik oluyor, buna aletin yazılımı da dahil, bi kere 3xden 10 kat fazla sample sayısı var cihazın, kasası da gerçekten çok çok kaliteli, hafıza 800 MB, ayrıca yeni teknoloji

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.