• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 4X fiyatları belli olmuş

pointlesbj

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Pa3x - Bk5-Or
Arkadaşlar Pa4x Fiyatları belli olmus.

Pa3x cihazı olanlar için bir takas desteği düşünülüyormu
Distrübütör firmadan bu konuda haber bekliyoruz..

Cevap: Pa 4X fiyatları belli olmuş

10 bin küsür lira bizi aşar.yakina bir daire parasina cikar org fiyatlari.fiyatlar cok uçuk

10 bin küsür lira bizi aşar.yakina bir daire parasina cikar org fiyatlari.fiyatlar cok uçuk

senin çok para dediğin parayı her gece harcayan o kadar çok kişi varki şaşırırsın kime göre çok sana göre çok ama bana göre değil nasıl olacak şimdi daire fiyatlarından haberin varmı senin trilyonlara dayandı sen nerede yaşıyorsun 50 tl ye düğün var gitcenmi 50 tl ye gidersen çok gelir

senin çok para dediğin parayı her gece harcayan o kadar çok kişi varki şaşırırsın kime göre çok sana göre çok ama bana göre değil nasıl olacak şimdi daire fiyatlarından haberin varmı senin trilyonlara dayandı sen nerede yaşıyorsun 50 tl ye düğün var gitcenmi 50 tl ye gidersen çok gelir

Hocam sakin biraz..Bu hırs kime, neye?Eminim sizinde maddi anlamda ulaşamayacağınız ve pahalı gelecek birşeyler vardır.Arkadaş sadece küçük bir sitem etmiş.Fiyatından dolayı sitem eden kişilerin aşağılanması mı gerekir?

adam sadece fiyatının pahalı olduğundan bahsetmiş
her kese ve her keseye göre değişir yargılamayın lütfen

Sayin macellan
Ben saygili bir insanim
Uslupunu bu kadar sert söylettiren nedir ve sacma sapan yazilar yazmani anlayamadim.
Paran coksa senin için sıkınti yoksa gidip alabilirsin.burasi paylaşim sitesi.insanlar fikirlerini düşuncelerini yazarken sanami soracak.
Ne demek 50 tl ye düğüne gidersen v.s
Ben bana göre pahali dedim sana göre demedim.yazacaksan düşünceni hakaret eder gibi degil saygili bi sekilde yaz.

10 bin benim yaklaşık 7 aylık emeğim.bütçe meselesi.klavye konusunda herkes fikrini beyan edebilir.Fakat kimseyi rencide edecek yada onun geliriyle onu özleştirip kıyaslacak durumma giremez.site üyelerimiz yelpazenin her kanadından insanlarla dolu.hala eski klavyelerle süper işler çıkaran elindekinle yetinmeye çalışan(bende or700 var)üyeler mevcut.

satılık pa 2x var ilgilenen olursa diye hani

Arkadaşlar Pa4x Fiyatları belli olmus.

Pa3x cihazı olanlar için bir takas desteği düşünülüyormu
Distrübütör firmadan bu konuda haber bekliyoruz..

Bu konu önemli bence. Distrubitor firma takasa girerse alet satışı yükselir.

yani biz aslında birbirimizi yanlış anlamaktan dolayı biribirimizi üzüyoruz ..zafer kardeşim fiyatların pahalı olduğunu söylemiş fikrini söylemiş ..sende deki hayır bence pahalı değil de ...yok 50 ye gidermisin falan gereksiz lüzumsuz bir müzisyenin diğer bi arkadaşına sarf etmemesi gereken sözler..senin için pahalı olmayabilir ama bende aldım on gündür kullanıyorum ve tabiki pahalı..bence klavyenin pahalılığı iş görmüyor bi yere işe gideceğin zaman adam klavyen kaç paralık diye sormuyor..ben 800 le yaptıklarımı şu an 4x le yapamıyorum ve idda ediyorum 800 kadar pratik sağlam klavye görmedim (şahsi fikrim )..önemli olan duygu saygı ve emek tir.sitede mesela bi kerdeşim bk5 le demo yapmış bayıldım en az 100 sefer dinledim çünkü duygu var ..aynı demoyu onun 100 katı pahalı klavyeyle yapamazsın ..o yakalamış ama işte başarı bu ..bunlar nacizane fikrimdi herkese sevgiler saygılar arkadaşlar...