• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 4x

• Konbuyu başlatan artik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 37
  • Görülen : 13K
Cevap: pa 4x

alacak gucu olan alır gule gule kullanır .
duğunde bana pa 80 yetıyor :D idare edıyoruz .Bunada şükür ne diyelim ;)

Keşanlı Mustafa bey,Mustafa kardeşim, haklısınız düğünler için pa 80i bırak g600lerle hatta ve hatta ROland e 16 tr ,gem px 3 oriental,yamaha psr 64 klavyelerle hatta ritmboxlarla düğün ,kınagecesi, doğum günü, parti ,açılış, çay bahçesi vs program yaptığımı bilirim.Enstrümantal müzik tabii durumu farklı oluyor.Günümüzdeki teknoloji çok hızlı gerçekten.2011e kadar dört senedebir alet değiştirirdim.BU zamanlarda ya 3 veya 2 ye inecek gibi.pa 4x veya sonraki modellerin giderek synhtesizerle bilrleşebileceğini düşünüyorum.Şu da var Ki Pa serisi Türkiyede çok tuttu.Hatta o sound Türkiyede benimsendi.Pa serisinin bir çekiciliği var.Çok nedenden kaynaklanıyor olabilir ama pa serisinin yeri gerçekten bir başka Pa 50 dışında tüm modeller yeterince satmıştır.Pa 4x pro belki de bu yüzden fiyatı yüksek çünkü talep çok.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kurdan dolayı fiyat çok yüksek geliyor. Şu an kullandığımız pa800leri hala 3600 - 3700 tl civarı satabiliyoruz. 3X ten 4X e çok geçecek olanı zannetmiyorum esas geçecek olanlar, pa800 veya pa2x kullananlar olacaktır. Onlar içinde üstüne 6500 tl para vermek çok utobik bir olay.

Arkadaslar önemli bir soru???

Pa4x 3x setini okuyormu????

Abi çok doğru bir konuya değindin yıl 2016 korg pa3x te zaten kompresör özelliği sayasinde 512 mn02 set yüklenebiliyor aslına bakarsanız pa4x tamamen para tuzağı çünkü korg pa3x ten sonra muazzam farklı bir klavye çıkartmadı ve atıyorum pa5x çıktığında 1 gb rami olması ve metronun çıkış kalitesinde ses frekansları olması gerekir ama inan su an pa3x kullanan biri pa4x alırsa dolandırmış olur

Pa4x bana kalsa su an tam bir org değil tamamen piyasa yapması korgun para kazanması için üretildi aleti inceledim biraz göz boyamışlar 400 mn02 dahili hafıza 2016 da yetersiz nedenmi pa4x alan adam heralde 64 malık pa800 seti seti kullanmaz Emonun pa3x teki kitleri bile dünyayı yer kapliyo ayrıca kronos seslerini okuyor ya pa4x kronostan ses arıcan ama hafıza no yetmez artık 2007 yılında değiliz bu dan sonra çıkacak aletlerin 1gb olması lazım kullanıcı dilediğini yüklesin

4x cpu ve tasarımı yenilenmiş harika üstü bir cihaz. 400 mb yeterli artar ble. çünkü fabrikasyon sesleri harika. user için kullanılmış hafıza için performans esnasında kullanacağımız sesler adeti belli. Keşke bir 4x im olsa. Bir de bu ram olayı isteğinin sınırı yok. Ben de olsam 4gb isterim de....

Moderatör tarafında düzenlendi: