• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 500 tr drum kitleri uyumu

upbeatfabulous

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
pa-500 batıda türk drum kitleri ve sample sesleri olmadığı söyleniyor; peki pa-500tr'de batı drum kitleri ve sample sesleri mevcut mu?

teşekkürler

Cevap: pa 500 tr drum kitleri uyumu

pa-500 batıda türk drum kitleri ve sample sesleri olmadığı söyleniyor; peki pa-500tr'de batı drum kitleri ve sample sesleri mevcut mu?

teşekkürler

korg pa500tr de hem türk ritim ve sesleri var hem batı ritim ve sesleride var,isterseniz pa800 batı ritimlerinin hepsinide okuyo onuda kullanabilirsiniz,pa2x batı ritimlerinide okuyo,pa500tr de batı sıkıntısı yok,

ama pa500 batıda türk ritim ve sesleri yok türk müziği için sıkıntı olur,pa500 batı sadece batı tarzı için uygundur,türk müziği yaparsın yapmaz değilsin ama istediğin sesleri ritimleri bulmakta güçlük çekersin,türk müziği yaparken zorlanırsın,uymaz tat alamazsın

Cevap: pa 500 tr drum kitleri uyumu

"isterseniz pa800 batı ritimlerinin hepsinide okuyo onuda kullanabilirsiniz,pa2x batı ritimlerinide okuyo"

pa500 international almak üzereydim bu şimdi fikrimi tümden değiştirdi. bu ritimleri 500tr'ye nasıl yükleyebileceğim konusunda önceden açılmış bir başlık varsa beni oraya yönlendirir misiniz. roland da bu iş çok kolay ama korga yabancıyım. ya da kısaca en azından kolay mı yoksa zorlu bir işlem mi olduğunu açıklarsanız sevinirim