• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 500 tr roman

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 6K

kuscy

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
arkadaşlar çiçekçi kızı çalmaya çalıştım kendimce pa 500 le işte link:)

Cevap: pa 500 tr roman

değerli arkadaşlar ikinci el pa80 lere baktımda hurda yıkık dökük 2250 tl den aşağı yok ama pa500 tr sıfır org bugün izmirde bor müzikte baktım gayet güzel geldi taylan ritimleri fln var çok hoşuma gitti siz olsanız napardınız yorumlarınızı bekliyorum hem benim gibi yeni klavye alcak arkadaşlarada yol göstermiş olalım teşekklürler saygılar

böyle bi konu acmısın hocam gidip pa500 almısın zevkler ve renkler tartısılmaz ama pa80 bu alete herturlu 5 basar ki ritim berbat yani pa80 ölü haliyle bundan iyidir neyse basarılar yinede nediyim zevk meselesi

iyi veya kötü yorumun için eyvallah ama bu alet güzel bence hesaplıda 2250 den aşağı pek yok pa80 zaten ilk öncede pa80 lere bakmıştım orası burası kırık dökük demirler içine göçmüş tuşlar perişan halde ve defalarca tamire girmiş swiçleri düğmeleri defalarca değişmiş bir org almaktansa sıfır kapalı kutu garantili daha gelişmiş bir teknolojiye sahip bir org almayı tercih ettim bu benim görüşüm herkesin görüşü farklı olabiliyor tabi saygı duyarım

arkadaşım bu kayıdı nasıl yaptın yani pc ye nasıl sesi aktardın saygılar :)

audacity diye bir programla kardeşim orgun ses çıkışından bilgisayarın mikrofon girişine kablo çekiyorsun kayıtlar süper oluyor

iyi veya kötü yorumun için eyvallah ama bu alet güzel bence hesaplıda 2250 den aşağı pek yok pa80 zaten ilk öncede pa80 lere bakmıştım orası burası kırık dökük demirler içine göçmüş tuşlar perişan halde ve defalarca tamire girmiş swiçleri düğmeleri defalarca değişmiş bir org almaktansa sıfır kapalı kutu garantili daha gelişmiş bir teknolojiye sahip bir org almayı tercih ettim bu benim görüşüm herkesin görüşü farklı olabiliyor tabi saygı duyarım

tabiki düğüne falan gitmiyosan evde klullanıyosan sadce haklısın hayırlı olsun aletin

teşekkür ederim daha düğüne gitmiyorum kendimi geliştirmem lazım daha ama ilerde giderim inşallah bence bu aletle en kral düğün yapılır istemediğin kadar ritim ses mevcut hertürlü gidilir hiç bir eksiği yok tıkır tıkır çalışıyor :)

hayırlı olsun almışsınız laeti ama dediklerimin arkasındayım alet çok iyi

üzerinde bor set var galiba güzel

teşekkürler aynen bor set var daha tam kullanmasını çözemedim ama uğraşıyoz bakam :))