• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 500 tr Satan Arkadaşlar Ulaşsın

kesici.suleyman

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar nakit olarak yada hesap üzerinden temiz bir pa 500tr almak istiyorum ciddi satmaya niyeti olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim
Bide bu iş kargo yoluyla olduğunda nasıl olucak bi bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok makbule geçer. :)
Herkese hayırlı işler

Cevap: Pa 500 tr Satan Arkadaşlar Ulaşsın

kardeşim sakın alma tavsiye etmiyorum 2 gün sonra pişman olursun bak. tünel zaten pa500 tr dolu. o kadar çok açılmamış kutu var ki kutu kutu pense oynuyorlar hahahahahhaahahah

eee pa800 satsın diye edizurnayı koymayacak kadar cimri olursan böyle de malın elinde kalır

Bu orglarda edi zurna olmayınca para etmiyor mu? Yaklaşım yanlış belki adam düğün yapmayacak belki klasik müzik yapacak :) klasik müzikte de iyi gider edi zurna :)

Teşekürler peki bişi daha sorcam usta bütcem 2200 lira kadar ne almalıyım düğün cihazı olarak?

Bu orglarda edi zurna olmayınca para etmiyor mu? Yaklaşım yanlış belki adam düğün yapmayacak belki klasik müzik yapacak :) klasik müzikte de iyi gider edi zurna :)

valla kardeşim batı müzik yaparak burda para kazanmak imkansız bildiğin gibi, o yüzden zurnasız düğüne gitmek resmen vasiyetini yazmak bence

dsaddd niye orgu kötülüyorsun ayıp değilmi bendede pa 500 tr var gayet memnunum ama gece çalıştığım için zamanım yokj 1800 tl ye satarım sıfır gibi org vallahi süper ritim ve sesler var hani bir ata sözü var kedi eremediği ete mumdar dermiş yanlış anlama sakın yeğenim süleyman bey düşünürse pazarlıksızdır burdan yaz.saygılar.

bozuk ciğere erişip zehirlenmek istemiyorum, pa500 kötü bir alet ve öyle olarak kalacak. pa500 alanların tek derdi aleti pa800 e çevirmek. o kadar elektrik harcayıp pa800 setleri çevireceğine, elektrik kurumuna vereceğin parayı korg a ver bir pa800 versinler sana değil mi?