• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 500 TR SET(sahne seti indir)

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar bu seti denedim,cevonun seti,özellikle türkü evlerinde sahnede slow arabesk fantazi bol vahdeli parçalar çalan arakadaşlar için çok güzel bi set,sesleri ritimleri çok güzeldir,geçen bi arkadaşımız sahne de slow parçalar için set arıyordu,bu setler tam sahnelik sesleri ritimler çok hoş,güle güle kullanın

Ekli dosyalar

• CEVO 2.SET.rar
    1,007.6 KB · Görülen: 1,292
  • Cevo son.SET.rar
    1,012.3 KB · Görülen: 1,270
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA 500 TR SET(sahne seti indir)

paylaşım için teşekkürler zafer.

teşekkürler deneyelim

evet benim paylaştığım 26 set arşivindede vardı güzel ritimler

zafer kardeşim paylaşım için teşekkür ederim ayrıca bir şey sormak istiyorum burada arkadaşlar sağolsun bir çok set paylaşıyorlar bu setleri yüklüyoruz içerisinde çok güzel sesler olan farklı setler var bu setlerdeki sesleri tek tek alıp istediğimiz şekilde bir set oluşturabilirmiyiz oluyorsa nasıl yapabiliriz. teşekkürler

abi istediğin setteki sesi ritimi alıp kendin set oluşturursun mesela cevo settediki sax sana güzel geldi kullandığın sete atcan media ya gir seti bul ordan performans a gel hangi sesi kendin alcaksan seç sadece o sesi load de hangi sesin üstüne ekliceksen ok de b kadar aynı şey ritim içinde geçerli

zafer kardeşim paylaşım için teşekkür ederim ayrıca bir şey sormak istiyorum burada arkadaşlar sağolsun bir çok set paylaşıyorlar bu setleri yüklüyoruz içerisinde çok güzel sesler olan farklı setler var bu setlerdeki sesleri tek tek alıp istediğimiz şekilde bir set oluşturabilirmiyiz oluyorsa nasıl yapabiliriz. teşekkürler

istediğiniz setteki istediğiniz ritimi alabilirsiniz,kendinize set yapabilirsiniz,ken di sevdiğiniz sesleri ritimleri set haline getirip kullanabilirsiniz,
başka bi setteki sesi veya ritimi nasıl alırız kısa anlatım,

başka bir setteki sesi almamız için alacağımız sesi seçin ilk önce sesi açın eixt basın,seste hangi sesler birleştirilerek yapılmış ona bakın,yanınıza kagıt kalem alın not alın ki karışmasın,buradaki maksat,alacağınız sesteki karışım sesler eğerki yapacağımız setin saund dosyasında yoksa temiz okumaz iyi çıkmaz,alacağınız ritiminde kiti orgta yoksa ritimin kitinide orga atmamız gerekir,ritimin kitini nasıl öğreniriz,şu şekilde alacağınız ritimi seçin eixt basın,tract select tuşuna basın,karşımıza ritimin kitleri çıkacak baştan iki ayar var onların ikinede bakın ve not alın,

eğerki saund dosyasında yoksa saund dosyasına o seste kullanılan sesleri atmamız gerekir,atıyorum bi klarnet sesi çok hoşumuza gitti,klarneti yapan arkadaş diğer seslerde dimi kullandı diyelim eğerki dimi bizim kullanacağımız setin saund dosyasında yoksa atmamız gerekir,seslerini alacağımız seti karta yükleyin

media ,,pefrence,,kutucukları işareti kaldırın,

load seçin,seslerini alacağımız seti görünce sete seçin open basın,

saund seçin open basın,alacağınız sesi bulun hangi bankta ise load basın,şimdi nereye yükleyecemiz soracak direk ses bankalarından user 1 seçin,boş yer varsa oraya yoksa sevmediğiniz bi ses seçin ve load basınca o sesi oraya atmış oluyoruz,

ritimide nasıl atarız yukarıdakilerin aynısını uyguluyoruz ama style dosyasını seçiyoruz ritim için,

eğerki ritimin kiti orgta yoksa o kiti orga atmamız gerekir,
kiti orga nasıl atarız

media tuşu

seti bulun open basın,
perfor seçin,user dk yı bulun open basın alacağımız kit seçin load basın,ses bankalarından user dk seçin boş bi yer seçin load basın tamamdır,

biraz karışık anlatım oldu ama kolay gelsin

Bende indirdim tesekkurler

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim sayenizde inşallah aleti yavaş yavaş çözeceğiz

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim sayenizde inşallah aleti yavaş yavaş çözeceğiz

abi cihazı çözmek iiçin pa 500 tr dowland bölümüne açmış ve sabitlemiş olduğum konuları bilirsen gerisi gelir,önceden pa serisi klavye kullananlar fazla zorlanmaz,pa 80 55 tr 800 kullananlar kolaylıkla çözer pa 500 tr yi,kullanım menü ayar v.s hep aynı sadece değişik farklı özellikler var onlarıda zamanla çözüyosun