• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 500 tr yardım!!!

pianst emo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
org
saygı değer piyanist abilerim arkadaşlarım elınızde pa500 tr seti varsa payşasırmısınız lütfen indirdiğim setler hosuma gıtmedı ıyı bır 2-4 ve elektro istiyorum özellikle yardımcı olursanız cok cok memnun olurum saygılarımlaa

Cevap: pa 500 tr yardım!!!

Güzel kardeşim,her setin bir özelliği var ..
Kimi roman ağırlıklı kimi halay yöresine ait.
Mesela Kütahya set ve Isparta set Yörük & Düğüncü işi ...
Ses seçmek istiyorsan Zafer seti de kullanabilirsin.

Sana tavsiyem al eline kağıdı kalemi ve setleri tek tek yüklemeye başla.
Açık havada çalıyorsan Tesisatta yazılmış sesleri tercih et.Bayılmasın.
Envai tür bağlama tonları bulacaksın.
Kendi yörene yada zevkine göre düzenleyeceksin.
Bunları zaten biliyorsun ama tek yolu bu dost .... Tek tek seçeceksin.
Kolay gele ...:cool:

kütahya gokhan set benim setimde çok sağlam 2/4 ler mevcut ve diğer çiftetelli ritimleri de mükemmel tavsiye ederim uzun uğraşlar sonucu aralarından seçe seçe kendi zevkime ve piyasaya göre derlediğim bir settir o işini görecektir saygılarımla....

Gökhan bende set paylaştım hemde o seti düzenleyinceye kadar media-exit-intro-varyasyon-star-stop tuşlarına abartısız söylüyorum yüzlerce kez bastım sonuçta ne oldu neredeyse 100 yaklaşan indirim yapılmak üzere adamlar tennezzül edip bir yorum yapmıyor...Hazırcılar.... Benim orgumun yıpranması pahasına saatlerimi veriyorum ben yok onun drumlarını al ona uyarla yok aradan davulu çıkart darbukayı editle yok aac1 acc2 acc3 bunlarla oyna EMEK var bu işte ya sonuç?????? Değer mi ? Şimdi full pa80 ve pa800 den editlediğim ritimler ve sesler üzerine setim bitti bitecek anladım ki bu sitede kadir kıymet bilinmiyor....Böyle insanlarla paylaşım olmaz....Artık bu siteden tanıdığım kadir kıymet bilen insanlara sadece özelden atarım setimi ben......

korg is50 rumuzlu arkadaş benim sette performans sesler birinci sayfa 2.nci sırada pa1x den editleme elektro var bak o tavsiyemdir....Ayrıca şıkır şıkır bir 2/4 olacaktı...düzenli ritim setinde 2/4 lerin olduğu sayfada 5.nci 2/4 olacaktı......Haaaa bunları beğenmiyor isen ya gidip ritim başına 10 tl verip bir müzik adamına bunları yazdıracaksın tek tek yada pa800 yada pa80 setleri indirip benim gibi ekosu verb ayarı verilmiş seslere aletteki sample sesleri atayacaksın ve oynamalar yapacaksın.....Bunun başka yolu yoktur....

Gökhan bende set paylaştım hemde o seti düzenleyinceye kadar media-exit-intro-varyasyon-star-stop tuşlarına abartısız söylüyorum yüzlerce kez bastım sonuçta ne oldu neredeyse 100 yaklaşan indirim yapılmak üzere adamlar tennezzül edip bir yorum yapmıyor...Hazırcılar.... Benim orgumun yıpranması pahasına saatlerimi veriyorum ben yok onun drumlarını al ona uyarla yok aradan davulu çıkart darbukayı editle yok aac1 acc2 acc3 bunlarla oyna EMEK var bu işte ya sonuç?????? Değer mi ? Şimdi full pa80 ve pa800 den editlediğim ritimler ve sesler üzerine setim bitti bitecek anladım ki bu sitede kadir kıymet bilinmiyor....Böyle insanlarla paylaşım olmaz....Artık bu siteden tanıdığım kadir kıymet bilen insanlara sadece özelden atarım setimi ben......

malesef ki bazıları aynı dediğin gibi abi bizim setleri alırlar kendileri hiç paylşamaz

herkese cok tesekurlerr söylediklerinizi yapmaya çalısacagım yapamadıgım yerde tekrar rahatsız ederım saygı deger kardeşlerım

Benim için farketmiyo evde çaldığım için orgta ne varsa onu kullanıyorum bikaç kez düğün gazinoya çıktım sorun olmadı