• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 500 TR YENİ ELEKTRO KOLBASTI(pa800 gibi oldu maşallah

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
iyi dinlemeler arkadaşlar elektroyu ben editledim süper bişey oldu pa 800 elektrosuyla aynı ayarda,inşallah beğenirsiniz ses hakkında yorumlarınızı esirgemeyin,biraz karışık çaldım,nasıl olmuş hoşunuza gittimi elektro,tavsiyeleriniz nedir,teşekkürler ilginize,

ritim fabrikasyon 2 4

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA 500 TR YENİ ELEKTRO(pa800 gibi oldu maşallah

abi eline sağlık ritim üstünde bi kaç oynama yapmışsın galiba ayrıca ses güzel ama video kalitesi düşük olduğu için tam duyulmuyor artı birde bu yaptığınız sesleri paylaşırsanız seviniriz malum düğünlerde patlama oldu hepsi bu aya kaldı ramazan dolayısıyla

elektro sesi güzel olmuş.o fiyata alınabilecek yeni teknoloji güzel bir org.

eline sağlık kardeş

Tavsiyeye gerek yok 10 numara olmuş..Bide abi macun sesler den vidyo yapsanda bizde izlesek\dinlesek?

mükemmel :)

teşekkürler arkadaşlar,beğendiğinize sevindim

zafercim eline saglık benım rıtımler vardı pa 500 tr için yaptıgım seco paylastı galıba bı bnak bakalım 2-4 lerı falan saglam yazmıstım

arkadaşlar elimde Korg pa55 tr var bu pa800 lerdeki dem varya... padlar onu bir türlü ayarlayamıyorum nasıl yapabilirim illaki altyapıyımı değiştirmem gerekio yardım etseniz

zafercim eline saglık benım rıtımler vardı pa 500 tr için yaptıgım seco paylastı galıba bı bnak bakalım 2-4 lerı falan saglam yazmıstım

eyw.kardeşim sağolasın,setini denedim,ritimleri güzel yazmışsın,özellikle karadeniz ritimi çok hoş olmuş,5/8 hemşindi sanırım,senin de ellerine sağlık,teşekkürler emeklerin için,