• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 500tr set ariyorum full dügün ?

İzmirliPiyanist

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA500TR
Mrb

Elinizde pa 500 için full dügün set mevcutmu Arkadaşlar

Forumda bi kaçtane ark setlerını denedım ama beğenmedım açık söyleyim

değişik farklı bi set istiyorum.

Cevap: Pa 500tr set ariyorum full dügün ?

Klavyenizi biraz kurcalayarak farklı setlerden isteğin ritim drum ve percunsionları alıp kendine set oluşturmanı tavsiye ederim değerli kardeşim.Düğün diyorsun kaç çeşit çiftetelli kaç çeşit 2/4 kullanacaksın ki? Aradığını burada bulman zordur.Dediğim gibi beğenmediğin setlerde bile beğeneceğin bir iki ritim dahi yoksa yapılacak bir şey yok sizin için..Saygılarımla..

Ayrıca sevgili kardeşim daha 5 gün önce konu açmışsınız yardım istemişsiniz "org çalmayı öğrenmek istiyorum" diye..5 günde affınıza sığınıyorum ama org çalmayı öğrenip set arayışına mı girdiniz? Siz bence öğrenin ondan sonra bizim emek verdiğimiz setleri deneyerek içinden seçim yapınız ..Saygılarımla

Ayrıca sevgili kardeşim daha 5 gün önce konu açmışsınız yardım istemişsiniz "org çalmayı öğrenmek istiyorum" diye..5 günde affınıza sığınıyorum ama org çalmayı öğrenip set arayışına mı girdiniz? Siz bence öğrenin ondan sonra bizim emek verdiğimiz setleri deneyerek içinden seçim yapınız ..Saygılarımla

orgu satılığa çıkardı

kim orgu satılığa çıkardı?

bukadar kolay mı müzisyenlik çoğu insan senelerini vermiş bu işe iki taneset indrip iki tıngırrdatmakla müzisyen ne yazıkki olunmuyor zaten teknolojide biraz müzisyenliği öldürdü bence eski müzisyenlerden yerli yabancı biraz feyz almamız gerek sanıyorum