• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 55 introlu parçalar

• Konbuyu başlatan oguzcan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 6K

oguzcan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg
arkadaşlar pa 55 alacam fakat elimde hiç introlu midiler yok yardımcı olursanız çok sevinirim

Cevap: pa 55 introlu parçalar

bu konu da sana zafer abi yardımcı olur. korg pa55 çok kullandı. elinde birsürü vardır. ona bir sor veya cvp yazacaktır buraya. birsürü paylaşım yapmıştı istersen bir göz at siteye.

bu konu da sana zafer abi yardımcı olur. korg pa55 çok kullandı. elinde birsürü vardır. ona bir sor veya cvp yazacaktır buraya. birsürü paylaşım yapmıştı istersen bir göz at siteye.

teşekkürler umarım bulurum nich i nedir acaba arkadaşın

hocam pa 55 tr setlerinin içinde bir sürü introlu ritimler var bu ritimleri toplayarak kendinize yeni bir set yapmanız gerekebilir, bazıları full introlu ritimlerle dolu olan setler vardır,siz hangi parçaların introlarını arıyosunuz bilmiyorum ama yinede güncel parçaların introlu ritimleri bulunuyo,kolay gelsin

hocam pa 55 tr setlerinin içinde bir sürü introlu ritimler var bu ritimleri toplayarak kendinize yeni bir set yapmanız gerekebilir, bazıları full introlu ritimlerle dolu olan setler vardır,siz hangi parçaların introlarını arıyosunuz bilmiyorum ama yinede güncel parçaların introlu ritimleri bulunuyo,kolay gelsin

Yardımınız için teşekkürler
Peki güncel olarak en çok hangi org un midi yada introlu ritimlerini bulabilirim
hangileri birbirine uyuyor acaba

tesekkurler kardess

yaw arkadaşlar neye teşekkür ediyosunuz :D adam soru sormuş siz teşekkür ediyosunuz :D :D

bende teşekkür ederim :D

Yardımınız için teşekkürler
Peki güncel olarak en çok hangi org un midi yada introlu ritimlerini bulabilirim
hangileri birbirine uyuyor acaba

hocam genelde pa serisinden hangisini alırsanız alın midi introlu ritim sıkıntısı çekmezsiniz,en kötü pa serisi bi orgta bile introlu ritim sıkıntısı çekmezsiniz

hanı nerde ınrolar rıtımler