• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 55 sorun

Enst.
Yok
Selam aleyküm kardeşlerim korg pa55 aldım fakat tuşları yani butonlarının işlemleri değişmiş transpora basıyorum ritim listesi değişiyor koma tuşu koma veremiyorum gibi sorunlar bu sorun nedir ve yardımcı olabilecek varmı ?

Cevap: Pa 55 sorun

transpozeye basınca ritimler geliyorsa sistemsel bir arıza vardır anlayan birine göster veya servise gönder ama bunları yapmadan önce format atmasını biliyorsan onu bir dene derim. komaya gelince koma ya basınca koma vereceğin tuşlara da basman gerek biliyormusun bilmiyorum. mesala komaya bas sonra klavyede do notalı tuşa bas ve si ye bas . yani hangi aralığa koma vercekcen o tuşlara bassıyorsun direk komaya basınca olmaz pa55 te . bildiklerim bu kadar saygılar

Yeni aldigina gore aldiginda bole degildi dimi en son orgla ne yaptinda bu sorun ortaya cikti Ritim falan yukledikten sonrami bole oldu ?

arkadaşlar bilenlere gösterdim kimisi şahse var dedi kimisi bordu kırılmış olabilir kimisi butonlarda sıkıntı olabilir dedi kimiside beyinde yani başka bir orgun ritim veseslerini atılmış bu yüzden böyle olmuş yardımcı olursanız sevinirim.

dikkat et kısa devre olabilir daha büyük arızalar çıkabilir açar açmaz mı oluyor yoksa ısnıncamı yani uzun süre kullandığındamı oluyor

yok açılır açılmaz oluyor sistemle ilgili bişey sanıyorum format atmasını bilmiyorum yada disketlerim okumuyor tuşların bazılarıda zor basıyor bazen hiç basmıyor disk tuşu ihtiyacım olan tuş ama basmıyor çok zor basıyor.