• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 55 tr kullanıcılarına...

• Konbuyu başlatan casty
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 5K

casty

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
Selam pa 55 tr müzisyen arkadaşlar.acaba 2013 yeni bir set hazırlamayı düşünüyormunuz piyasada olna suan toplama setlerden sıkıldık herkes aynı setii bir ordan bir buraya taşıyorlar bu işlerle uğraşan arkadaşalarden güzel alt yapıları zengin ritimler sesleri net catlamayan bir set hazırlarsanız inan cok ama cok sevinirim paylaşımlarınızı bekliyoruz saygılarımla...:)

Cevap: Pa 55 tr kullanıcılarına...

böyle bir çalışma yapılacağını sanmıyorum. ben de 1 yıl pa55tr kullandım ama dediğiniz gibi piyasadaki bütün setler birbirinin aynısı. esasında en iyisi orgun başına oturup kendi ritimini kendin yazmak. ama işte onun için de teknik bilgi gerekli. 1 ay kadar önce sattım pa55tr'yi ama kullandığım setim hala bilgisayarda kayıtlı. piyasadaki setlerden karma bir set hazırlamıştım ve çok da güzeldi. kendi yaptığım ekstra birşey yok ama ritim ve sesler oldukça güzeldi. isterseniz buradan paylaşabilirim seti.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tşk ler güzel set.

böyle bir çalışma yapılacağını sanmıyorum. ben de 1 yıl pa55tr kullandım ama dediğiniz gibi piyasadaki bütün setler birbirinin aynısı. esasında en iyisi orgun başına oturup kendi ritimini kendin yazmak. ama işte onun için de teknik bilgi gerekli. 1 ay kadar önce sattım pa55tr'yi ama kullandığım setim hala bilgisayarda kayıtlı. piyasadi setlerden karma bşr set hazırlamıştım ve çok da güzeldi. kendi yaptığım ekstra birşey yok ama ritim ve sesler oldukça güzeldi. isterseniz buradan paylaşabilirim seti.

memnuniyetle seti paylaşırsan sevinirim şimdiden teşekkürler

Buyrun seti yükledim. Umarım işinize yarar. Bu seti dinleyenler çok beğeniyordu. Özellikle lesli pa80 diye bir elektro var tesisata bağladığınız zaman çok tatlı bir ses alıyorsunuz. Umarım siz de beğenirsiniz.

Ekli dosyalar

• taha korg pa55tr 2012 set.rar
    1.1 MB · Görülen: 299

Buyrun seti yükledim. Umarım işinize yarar. Bu seti dinleyenler çok beğeniyordu. Özellikle lesli pa80 diye bir elektro var tesisata bağladığınız zaman çok tatlı bir ses alıyorsunuz. Umarım siz de beğenirsiniz.

cok cok teşekkür ederim sağolasın kardeş

var arkadaşım ben giresunluyum kullanmadığım üzerine ritim yazmadığım klavye yok geçen sene 55 i düzenledim klavyenin saund ları ritimlri olsun tyros gibi oldu ilgilenen arkadaşlara ritimlerimi ücret karşılığında verebilirim sadece 55 değil istediğiniz her klavye için geçerli isteyen arkadaşlara demolarını dinletirim ama korg pa 55tr de böyle bi set dinnememiştirsiniz buna adım gibi eminim İRTİBAT: 0539 588 8810

var arkadaşım ben giresunluyum kullanmadığım üzerine ritim yazmadığım klavye yok geçen sene 55 i düzenledim klavyenin saund ları ritimlri olsun tyros gibi oldu ilgilenen arkadaşlara ritimlerimi ücret karşılığında verebilirim sadece 55 değil istediğiniz her klavye için geçerli isteyen arkadaşlara demolarını dinletirim ama korg pa 55tr de böyle bi set dinnememiştirsiniz buna adım gibi eminim İRTİBAT: 0539 588 8810

bir kaç demo koyabilirmisin 2/4, karadeniz horon ritimler ve seslerde

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baya merak ettim :) Hocam Pa55TR için hazırladığınız setin demolarını ekleme imkanınız varsa memnun oluruz...

yeğenim övdüğüne göre fiatını da yaz da bilelim 30/40tl ise hemen gönder, kabul edersen 05324683279dan ara mehmet amıcanı sana adresimi vereyim..