• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa 55-tr ritimlerin ismıni nasıl degııyor

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
Arkqadaslar ritimlerin ismini nasıl degıstırıyoruz bılgısı olan varmı !!!!

Cevap: Pa 55-tr ritimlerin ismıni nasıl degııyor

kımse yokmu beyleeerr gencler kendını genc ve dınamık hıssedenler :) ))))):):):)):) RİTİMİN İSMİNİ NASIL DEGISTIRIYORUZ WRİTE TUSU VAR AMA ONDAN OLMUYO SANIRIM BASKA BISEY VAR

wrıte dedıınde rıtmın son halını kaydetmeden once ekranın yanındakı fonksıon tuslarının bırı ıle ısım degıstırme moduna gecıs olması lazım
sonrada tempo data potunu cevırerek harflerı yerlestırme ıslemını yapıyo olmamız lazım
cıhaz yanımda olsaydı bulurdum ama gormedıgım ıcıın tahmınden baska bısey yapamıyorum

VALLA HIC BIR SEY ANLAMIS DEGILIM KAFAM CORBO OLDU :) INS BILEN BIRI CIKARDA YARDIMCI OLUR TESEKKUR ETTIM mustafacamci1977 KARDESIM ;)

Guncel!!!!!!!!!
Kımse yokmu arkadaslar ?

öncelikle adını değiştirmek istediğin ritmi seç, sonrasında ekranın üst köşesindeki "RECORD" tuşuna bas, ekrana 2 seçenek gelecek "Current Style" olanı seç, sonra "WRITE IN DISK" tuşuna bas, karşına gelen ekranda ilk sıradaki ad değiştirme yeri, ikinci sıradaki ritmin nereye kaydedileceği, ilk sıradakini seçin tempo tekeriyle istediğin adlandırmayı yap (tempo tekerinin altındaki +- tuşlarıyla harfler arasında geçiş yapabilirsin) ve ikinci sıradan kaydedeceğin yeri seç ve "ENTER" işlem tamamdır.

zeybek_efee KARDESIM COK TESEKKUR EDIYORUM YARDIMIN ICIN VALLA SUPER OLDU BU SESLERIN ISMINI DEGISTIRMEYI BILIYORUM DA RİTİMLERİNKİNİ BİLMİYODUM:)

Ne demek her zaman yardımcı olurum, siz konuyu açın konunun linkinide pm de attınızmı garanti cevabı gelir :)

;) saol var ol tesekkuler

zeybek_efee KARDESIM COK TESEKKUR EDIYORUM YARDIMIN ICIN VALLA SUPER OLDU BU SESLERIN ISMINI DEGISTIRMEYI BILIYORUM DA RİTİMLERİNKİNİ BİLMİYODUM:)

g600 Üstad benimde bir ricam olacak ses isimlerini nasıl değiştiriyorsun