• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 55'e pa 80 ritimleri yüklenebilirmi

• Konbuyu başlatan casty
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

casty

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800
önçelikle burdaki tüm arkadaşlara iyi günler diliyorum...benim kısa bir sorum olucak pa 80 seti pa 55 yükleyebiliyormuyuz yada uyarlanabiliyormu yardımcı olucak arkdaşlara şimdiden teşekkür ediyorum ...

Cevap: pa 80 ve pa 55

ben biri ara denemistim olmadi ama yinede dene

teşekkür ederim arkadaşlar denemeden bir zarar gelmez diyorsunuz yanii bende denemek için kolları sıvayım ozaman tekrardan teşşekkürler sizlere:)

okumaz arkadaşım deneme ne gerek yok ancak my sinbow p ramından gerieecek sin sesleri an cak okur ama yukleyin ce uzeliyini kay beder ama ne tarz da set ister sen ben sana hazırlayıp yollayım

Cevap: pa 55'e pa 80 ritimleri yüklenebilirmi

konuya uygun olarak başlık yeniden düzenlendi...

okumaz arkadaşım deneme ne gerek yok ancak my sinbow p ramından gerieecek sin sesleri an cak okur ama yukleyin ce uzeliyini kay beder ama ne tarz da set ister sen ben sana hazırlayıp yollayım

2/4 lüklerin alt yapıalrında biraz zenginlik katabilirmisiniz ziller kaşıklar tekno vurusları uyum sağlayan var ama cok sade yapılmış teneke gibi ankara tarzı bir ritim horon olarkta tekno horon ve üç ayak ların son dönemin ritimlerinden cok sey istiyorum ama sizin yapabileceğiniz seti denemek isterim şimdiden teşekkürler