• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 60 hakkında bilgi lütfen

orhanov

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
değerli müzisyen arkadaşlarım elime ketron xd9 var ben düğüncüyüm ritimleri bana yavan geliyor yerine pa 60 la takas etmek istiyorum pa 60 ın kartlısı pa 80 ile aynı olduğunu söylüyorlar pa 60 ın kartı orjinalmi yoksa sonradanmı takılıyor pa 80 nin ritimleri saundları hoşuma gidiyor eğer 80 ile 60 aynı performansı sağlıyorsa bütçemde ona müsait takas etmek isterim siz değerli arkadaşlarımdan isteğim beni bilgilendirmenizdir saygılar

pa60 kartlı kartsız,pa80 kullandım.pa60 varken hep aklımda pa80 olduğundan pa80 almıştım.sen de biraz daha nakit biriktir pa80 al.her ne kadar pa80 e yakın olsa da orjinali gibi olmaz.daha önceden bu konuda konu açılmıştı.format dosyaları aynı olmuyor.kart taktırınca dtl servisinden yani oss dosyası mı ne bilmiyorum ayrı olduğundan ayrıca flaşbellekle vermişlerdi.unutma kartlı pa60 alırsan bu format vs bilgilerini de iste satandan.piyasada bulunmuyor.ama bence pa 80 al.saygılar...

Cevap: pa 60 hakkında bilgi lütfen

hocam kartlı pa60 2000tl... aynı paraya pa80 de alabilirsin.. ben pa80 imi 2000tl ye aldım ve çokta memnunum. sonradan pişman olma.. orjinali varken aynı parayı veripte çakmasını alma.. benim fikrim böyle..

kardeşim 2000 tl ye pa500 tr de alabilirsin sitede demolar var karar senin ...

bende kartlı 60 var arkadaş istersen sistem dosyalarınıda verebilirim..ben pa80 olan arkadaşlarlada aynı sahnede çalıştım hiçbir farkımız yoktu karar senin tabi istediğini alabilirsin..

pa 60 a kaç para istiyorsun

2000 TL ye veriyorum,alet gayette temiz çünkü DTL de bakımı yapıldı boyası bile yeni..