• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 600 e yeni ritimler ...

• Konbuyu başlatan by1983
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 6K
Cevap: pa 600 e yeni ritimler ...

Anladım üstad ama globalleri nasıl silicez onu bilmiyorum daha net açıklarsan sevinirim saygılar...

kardeşim çalışmanda başırılar dilerim sendende düğünlük set yapmanı istiyorum herşey yerli yerinde olacak şekil 2-4 den tut tüm ritmlere kadar 4 4lük ritm isityorum ama hepsi yeni tarz gümbür gümbür olacak böyle bir set yapabilirsen çok memnun oluruz seslerde gerçekciye yakın olursa ve tüm ensturman olursa bizler için iyi olur hiç bir şey eksik olmasın ben düğüncü olarak düşüncem böyle coşkulu 2-4ler oyun havaları 9-8 şovlu davul tarzı misket çiftetelliler yerinde duramayacağın ritmler istiyorum böyle bir set yapmanı temenni ederim saygılar...

ustadım pıyasada hıc bır sette saglam herkesın oynayabılecegı(ankara tarzı ) Degıl genel 2/4 yok şoyle bol zıllı ve darbukalı costurucu 2/4 yazabılırsen sanırım butun duguncu arkadaslardan cok buyuk dua alırsın sımdıden emegıne saglık,kolay gelsın,

ellerine sağlık kardeşim