• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 600 süper

• Konbuyu başlatan pynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 4K

pynst

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
sevgili dostlar pa600 e nihayet kavuştuk.söylenenin aksine alet gayet güzel.parasına göre süper.pa 600 korga yeni bi saund getirmiş.benim hoşuma gitti kendinize göre ayarladığınızda gayet hoşunuza gidecektir üzerindeki sette güzel.şimdi cihazın başındayım ritm editlemeye başladım inanın çok tatlı oldu.bunları daha önceki konulardada yazdığım gibi en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım.alan arkadaşların pişman olmayacağını düşünüyorum.ayrıca aleti önceden sipariş etmeseydim sazgrubu arkadaşımla irtibata geçerdim.alan herkese hayırlı olsun

Cevap: pa 600 süper

tek tesellin parasına göre güzel olmasımı. dur bakalım daha yeni aldın belli olmaz süper olup olmayacağı

hayırlı olsun hocam,bende inceledim bugün prestij müzikte ,kesinlikle alacağım inşallah

tek tesellin parasına göre güzel olmasımı. dur bakalım daha yeni aldın belli olmaz süper olup olmayacağı

bana göre süper-sizde niye böyle bi korg alarjisi var anlayamıyorum.2700 her türlü düğünü programı yapacak daha ne.hadi biz fiyatta teselli bulduk peki siz.en azından başka markalar gibi kampanya düzenleyipte kullanıcısını mahvetmiyor.paylaşımlar başlasın ne olduğunu görücez.alcaksın cihazı ayarlarını kendi zevkine göre yapıp kullancan.tatmin olmazsan 9700 e kadar alet var alır kullanırsın-bi ara kalitesinden bahsettiğimiz muhteşem markanın şu an ikinci eli yerlerde sürünüyor-bu bir tercih meselesidir.sadece kullanıcıya açık olması bile benim için yeterlidir sevgili dostum

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa600'ile ilgili her konuya muhalif dalmış; her durumda yorum yazmışsın...yamaha'nın kontrgerillası mısın canım seen...:D

pa600'ile ilgili her konuya muhalif dalmış; her durumda yorum yazmışsın...yamaha'nın kontrgerillası mısın canım seen...:D

valla ben ketron kullanıyorum yamahanın gerillası değilim.

Bende beğenmiyorum pa600 ü artısı olduğu gibi eksileri de fazla bu yorumumu saklayın sonu pa500 gibi olucak ama parasının hakkını vermiş bana gôre tek artısı sample olayı alan arkadaşlar güle güle kullansın 3tane kaldı elımde ısteyen varsa

öncelikle hayırlı olsun ustad her dugunu her org yapacak gucte hatta ronald g600 bile fiyatıda sadece 500 lira :)

bende 3x vardı sattım 600 aldım eksik çok var ama 800 ritimlerini okuması iyi