• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA 80 Adanadan Sağlam !!!

streetracer01

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
PA 80
Arkadaşlar mesleği bırakacağımdan orgumu satmaya karar verdim resimlerde de görürsünüz yıpranmış biraz kasası fakat çalışmayan hiç bir tuşu butonu yok.Orgla birlikte çift kartlı robot ayak sehpada vereceğim. İşe devam etmeyeceğim için takas teklif etmeyin lütfen. Kart 32 lik (16+16) karma setler ve güzel sesler var.Org , sehpa , ve kendi imal ettiğim nota ve laptop sehpası hepsi birlikte 2600 düşünüyorum ama ama makul teklifler ve pazarlık olur.İlgilenenler için
0506 228 07 49 ONUR.

Ekli dosyalar

• Görüntü029.jpg
    Görüntü029.jpg
    61.3 KB · Görülen: 203
  • Görüntü030.jpg
    Görüntü030.jpg
    81 KB · Görülen: 200
  • Görüntü031.jpg
    Görüntü031.jpg
    73.3 KB · Görülen: 186
  • Görüntü032.jpg
    Görüntü032.jpg
    129.3 KB · Görülen: 190
  • Görüntü033.jpg
    Görüntü033.jpg
    74.9 KB · Görülen: 178
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: PA 80 Adanadan Sağlam !!!

üstad adananın neresinden robotu ve nota ayaklığını ayrı satar mısın

Mesleği bırakıyor olmanıza üzüldüm hayırlı satışlar diliyorum Saygılarımla,

teşekkür ediyorum. malesef hocam sehpaları ayrıca satamam orgu satıp yurt dışına gidecem ama o zamana kadar bir salonda işe devam ediyorum. onun için sehpaları satarsam boşa düşerim. kusura bakmayın yardımcı olamıyorum.

evet boşalacak diyojen kardeş. Ama ben 40 tl yevmiye ye çalışıyordum (yani düğün başı 40 tl ayrı sunucu var ben okumuyordum şarkı, eğer hem çalıp hem okursan seninde alacağın 80-belki 100 tl ) düşünürsen ben işi bırakacağım zaman sana bilgi verebilirim. Salon dayımın bu arada.

evet boşalacak ben 40 tl yevmiyeye çalışıyordum eğer sende düşünürsen ben bilgi verebilirim sana. Ama ben okumadığım için 40 tl alıyordum sen hem çalar hem söylersen 80 tl alırsın bu arada salon dayımın. Bide robot sehpa iiçin düşündüğün fiyat nedir arkadaşım. Sehpa sorunsuz kırığı döküğü yok kullanımdan dolayı 1 kaç çizik var sadece. Mat siyah renkte.

hocam walla ben şarkı da söylüyorum sesim de iyidir eğer iş başına 80 lira falan vereceklerse kabul ederim 0542 266 66 57 beni bi çaldırırsan ararım bi de robotu görmeden bişey diyemem

Ramazan bayramına kadar beklemedeyim sayın arkadaşlar.