• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 bazı seslerde pitch benderi devre dışı bırakmak ?

• Konbuyu başlatan kuscy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 3K

kuscy

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
arkadaşlar pitcbendim arızalı yaylılarda acayip sesler çıkarıyor yani kaçırıyor diğer seslerde sorun yok sadece yaylı seslerde pitcbendin aşağı ve yukarı işlevini sonlandırmak istiyorum nasıl yapabilirim bunu?:confused:

Cevap: pa 80 bazı seslerde pitch benderi devre dışı bırakmak ?

aynen hocam ya böyle bişey varsa benimde çok işime yarıcak.. çok güzel bir konuya ayak bastınız :)

arkadaşlar bilen yok mu günceldir

kuscy 500 ü satıp 80 mi aldın hayrlı olsun

güncel yokmu anlayan

Kardeşim istanbulda olsan ben tamir ederdim pichbend potansın ölmek üzere yaylılarda takılıyo dimi yukarı aşşağı yaparken :) pa80im olsunda hurda olsun

Arkadaşım ya picmende giden soketi içerden çıkaracaksın yada tamir edeceksin başka devre dışı kalmaz. Kolay gelsin Saygılarımla,

Kardeşim istanbulda olsan ben tamir ederdim pichbend potansın ölmek üzere yaylılarda takılıyo dimi yukarı aşşağı yaparken :) pa80im olsunda hurda olsun

yaylılarda yapıyor sadece pitc bendi yukarı ittiğim zaman düzeliyor anlamadım bu işi diğer seslerde yapmıyor

Arkadaşım ya picmende giden soketi içerden çıkaracaksın yada tamir edeceksin başka devre dışı kalmaz. Kolay gelsin Saygılarımla,

hocam sağolun bazı seslerde oluyor yaylılardada olur diye düşünmüştüm ama nasıl yapıldığını bilmiyordum en iyisi tamir etmek