• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa 80 de bu ses varmı?

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
ROLAND E-A7
pa 80 e bu ses hangı sette bılen varmı
yada bu performansı pa 80 de yapmak mumkunmu ?
(giristeki sesten bahsetmıyorum :) kullandıgı tatlı bı ses var lead tarzı bı ses kullanmış)
ne oldugunu bılmıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa 80 de bu ses varmı?

Hangi kartları denedin dostum, bende bursalı set var, sanırım sm kart. Yaylıları, elektroları güzel. Ritimlerde başarılı. Değiştirmelimiyim karar veremiyorum. Pop, slov, tr rumba, vahde, duble, roman ağırlıklı çalıyorum. Yaylılarım harika fakat klarnetten tat alamadım. Bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.

32 mb bor kart .
klarnetler senın aradıgın tadı vermeyebılır . ama makedon seslerı ve legatolu lead sesler baya bı hosuma gıttı
ayrıca elektroları gayet hoş
kendı cıhazımda denemedım cevremdekı arkadaslardan hangı kartı kullanıyorlar baktım onları çaldım
enson mağazanın bırınde 32 lik bor kart yuklu bı cıhaz buldum magazaya yenı gelmıstı seslerı hosuma gıttı dırek aldım
pa 80 de set atmayı tam bılmedıgım ıcın dırek yuklu olanı aldım )

Ok, teşekkürler.

benim yaptığım 16 mg kartta mevcuttur

abicim bu ses ömer kartta mevcut sitede mert müzik var ali abi o sana yardımcı olur

Abicim paralık bir durum yok, fakat data zaten kartta yüklü, bilgisyara aktaramıyorum. Aktarmak için aparat ve xp işletim sistemide gerekiyor. Bu yüzden yardımcı olma şansım yok ama mutlaka yardımcı olabilecek bir arkadaşımız çıkacaktır. Veya tünele gidip ücret karşılıģı istediğiniz seti yükletebilirsiniz.

istanbulda olsaydım tunelın altını ustune getırır bulurdum
ıstanbulda olmak hakkaten buyuk avantaj

Abicim bu ses cok basit.kendinde yazarsin.yazmasi cok kolay.pa80 setlerinin cogunda var bu ses ve benzerleri